Asistent prepravy

ELUMA Trans, s.r.o.

Miesto práce
okres Prešov
Termín nástupu
01.11.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kvalifikovaní zamestnanci sú základom úspechu každej firmy a preto aj my neustále hľadáme šikovných ľudí do nášho tímu. Ak máš chuť na sebe pracovať a kariérne rásť, hľadáme práve teba!
Náplň práce:
- pomocná administratívna činnosť
- vyhľadávanie vozidiel
- práca s databankami
- kontrola transportu od naloženia po vyloženie
- komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi
- realizácia objednávok
Do výberového konania budú zaradení a oslovení iba uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené podmienky a AKTÍVNE ovládajú nemecký alebo anglický jazyk. Znalosť oboch prípadne ďalších cudzích jazykov výhodou.

Zaujímavé finančné ohodnotenie zodpovedajúce dosiahnutým výsledkom.

Svoje žiadosti so životopisom a uvedeným tel. kontaktom zasielajte na e-mailovú adresu: [email protected].
Do výberového konania budú zaradení iba uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-komunikatívnosť,zodpovednosť, plynulá znalosť nemeckého alebo anglického jazyka.

ELUMA Trans, s.r.o. je expandujúca spoločnosť pôsobiaca v oblasti vnútroštátnej a medzinárodnej cestnej prepravy. Viac ako 27 rokov neustáleho zlepšovania a napredovania nás radí medzi popredné spoločnosti v odbore, vďaka unikátnemu internému komunikačnému systému sme jednou z najrýchlejších a najflexibilnejších firiem na trhu. Viac informácií o našej spoločnosti nájdete na www.elumatrans.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3210933  Megjelentetés dátuma: 10.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou