Junior kontrolór

Eltek s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Hrádok
Termín nástupu
16.03.2020
4,06 - 4,2 EUR/hod.- Individuálny mesačný bonus do výšky 50 Eur,- - dochádzkový celofiremný bonus do 15% zo základnej mzdy (záleží od splnenia celofiremných ukazovateľov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné pracovné činnosti:
• Posudzuje zhodnosť podzostáv a výstupných materiálov po zaškolení SENIOROM podľa výkresovej dokumentácie
• Dbá na to, aby vystupujúce materiály spĺňali požiadavky ISO noriem v oblasti sledovanosti
• Kontrola kódov, zabezpečuje identifikáciu
• V prípade nezhody vypracováva Záznam o nezhode, ktorý slúži ako podklad k reklamačnému konaniu
• V zmysle platných procedúr označuje stav materiálu po kontrole/uvoľnený, dočasne pozastavený, zamietnutý
• V prípade zistenia a odhalenia skrytej nezhody vo výrobnom procese spolupracuje s úsekom výroby a Technickým úsekom na riešení nezhody
• Zabezpečuje plnenie operatívnych úloh zadaných vedúcim
• Vykonáva kontrolu dodržiavania predpisov systému kvality v oblasti spracovania a manipulácie s materiálom v celom procese poskytovanom firmou a informuje o zistených nedostatkoch
Zodpovednosť:
• Zodpovedá za kontrolu kvality výstupných materiálov pred testom podľa špecifikácií
• Zodpovedá za dodržiavanie noriem ESD v organizácii
Právomoci:
• Má právomoc uvoľniť produkt po 100% medzioperačnej kontrole
• Má právomoc pozastaviť nezhodný a podozrivý materiál
• Má právo navrhnúť ďalšie konanie súvisiace s vysporiadaním materiálu
• Má právomoc rozhodnúť o akceptovateľnosti, resp. neakceptovateľnosti materiálu
• Má právomoc požadovať nápravu v prípade porušenia predpisov systému kvality pri narábaní s materiálom v celom procese jeho spracovania
- Práca na dvojzmennej prevádzke

- Individuálny mesačný bonus do výšky 50 Eur,-
- dochádzkový celofiremný bonus do 15% zo základnej mzdy (záleží od splnenia celofiremných ukazovateľov)
- možnosť využívania relax-kupónov alebo príspevku na dôchodkové sporenie
- možnosť zúčastňovať sa firemných akcií ako sú vianočný večierok, športový deň, zájazd na vianočné trhy a pod.
- letná a zimná celofiremná dovolenka
- zabezpečený pitný režim počas celého dňa
- príspevok na okuliare v hodnote 30,- Eur
- príspevok pri narodení dieťaťa a príspevok pri svadbe zamestnanca (po odpracovaní (1 roka v spoločnosti)

Vhodní kandidáti budú telefonicky pozvaní na osobný pohovor, kde sa dozvedia bližšie informácie o danej pozícii. Ostatní kandidáti budú mailom vyrozumení o výsledku výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, zodpovednosť, komunikačné zručnosti

Spoločnosť Eltek s.r.o. vznikla akvizíciou americkej spoločnosti Valere Power spoločnosťou Eltek ASA. Spoločnosť Eltek ASA vznikla ako holdingová spoločnosť akvizíciou menších spoločností Nórskou firmou Eltek Energy. Táto vznikla v roku 1971 v Nórsku. Od 01. 11. 2005 pôsobí aj na Slovensku, od 24. 08. 2007 pod značkou Eltek Valere, s.r.o. Táto globálna spoločnosť sa zaoberá výrobou záložných zdrojov pre telekomunikačný priemysel. Od 14.1.2012 bol zmenený názov spoločnosti - Eltek s.r.o. V roku 2015 prešla spoločnosť pod skupinu Delta s nezmeneným názvom Eltek s.r.o.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3879198  Megjelentetés dátuma: 26.2.2020  Alapbér (bruttó): 4,06 EUR/hod.