Technik dokumentácie

Eltek s.r.o.

Pálenica 53/79, 033 17 Liptovský Hrádok, okres Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvorí novú zákaznícku dokumentáciu podľa potrieb projektov.
Tvorí potrebnú montážnu alebo inú dokumentáciu podľa potrieb projektov a oddelenia.
Registruje, archivuje a aktualizuje: potrebné dokumenty.
Spĺňa úlohu kontaktnej osoby pre oddelenie v prípade otázok spojených s dokumentáciou.
Koordinuje svoje aktivity s projektovým oddelením, globálnou komunitou technikov dokumentácie.
Vytvára a definuje kusovník pre jednoduche systémy, kity a ostatné príslušenstvo.
Vykonáva zákaznícke zmeny.

práca v stabilnej spoločnosti
zaujímavé projekty
sociálny program a systém benefitov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Odolnosť voči stresu, zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita
Anglický jazyk – pokročilý/aktívna znalosť slovom aj písmom
§ 21 Vyhláška č. 508/2009 Z.z.- výhodou

Spoločnosť Eltek s.r.o. vznikla akvizíciou americkej spoločnosti Valere Power spoločnosťou Eltek ASA. Spoločnosť Eltek ASA vznikla ako holdingová spoločnosť akvizíciou menších spoločností Nórskou firmou Eltek Energy. Táto vznikla v roku 1971 v Nórsku. Od 01. 11. 2005 pôsobí aj na Slovensku, od 24. 08. 2007 pod značkou Eltek Valere, s.r.o. Táto globálna spoločnosť sa zaoberá výrobou záložných zdrojov pre telekomunikačný priemysel. Od 14.1.2012 bol zmenený názov spoločnosti - Eltek s.r.o. V roku 2015 prešla spoločnosť pod skupinu Delta s nezmeneným názvom Eltek s.r.o.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3357426  Megjelentetés dátuma: 10.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou