Pracovník podpory predaja

Eltek s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Hrádok
Termín nástupu
ASAP
1 200 EUR/mesiacBonusový systém , ročná odmena, bližšie informácie sa uchádzač dozvie na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v SAP (vkladanie a potvrdzovanie objednávok, zariaďovanie vývozov, fakturácie, reporty)
- komunikácia so zákazníkmi
- riešenie reklamácií
- spolupráca s inými oddeleniami v rámci spoločnosti (plánovanie, nákup, logistika)
- analýza omeškania zákazníkovi
- koordinácia všetkých expedičných dokumentov
- koordinácia expedície

práca v stabilnej spoločnosti
zaujímavé projekty
sociálny program a systém benefitov
bližšie informácie sa uchádzač dozvie priamo na pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SAP - Základy

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

aktívna znalosť AJ je podmienkou
skúsenosť s databázovými systémami sú výhodou
odolnosť voči stresu, zodpovednosť, komunikatívnosť, spoľahlivosť, flexibilita

Spoločnosť Eltek s.r.o. vznikla akvizíciou americkej spoločnosti Valere Power spoločnosťou Eltek ASA. Spoločnosť Eltek ASA vznikla ako holdingová spoločnosť akvizíciou menších spoločností Nórskou firmou Eltek Energy. Táto vznikla v roku 1971 v Nórsku. Od 01. 11. 2005 pôsobí aj na Slovensku, od 24. 08. 2007 pod značkou Eltek Valere, s.r.o. Táto globálna spoločnosť sa zaoberá výrobou záložných zdrojov pre telekomunikačný priemysel. Od 14.1.2012 bol zmenený názov spoločnosti - Eltek s.r.o. V roku 2015 prešla spoločnosť pod skupinu Delta s nezmeneným názvom Eltek s.r.o.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 1473038  Megjelentetés dátuma: 2.4.2024  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac