PLC programátor / technik

ELT servis, s.r.o.

Miesto práce
Rožňavská 1, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 1 800 EUR/mesiac(brutto 1200,-)základ od 800/mesiac+prémie. Podľa vedomostí a zručností + projektová prémia + ročný finančný bonus - podiel na zisku, priemerný plat na pozícií od 1600,-

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Programovanie a servis riadiacich systémov Siemens, vizualizačných staníc. Rady Simatic S7
Servis riadiacich systémov. Účasť na projektoch doma a v zahraničí. Práca vo vývojovo výskumných týmoch na poli automatizácie.

Práca v rozvíjajúcej sa spoločnosti, pôsobí doma a v zahraničí, práca v mladom kolektíve
• možnosť priebežného vzdelávania, umožňujeme vlastný výber vzdelávacích programov
• ročný finančný bonus - podiel na zisku
• stravné lístky s príspevkom nad rámec zákona
• podľa výsledkov odmeny - soc. program, ...

Informácie o výberovom konaní

- korektná komunikácia s kolegami,
- znalosť základných odborných právnych predpisov
- samostatnosť spojená zo zodpovednosťou
- príjemné vystupovanie
- presnosť a dôslednosť v práci

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Automatizácia, alebo elektro

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
SIMATIC STEP 7 - Pokročilý
Siemens TIA Portal - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

znalosť SW prostredia Step 7 resp TIA portal, samostatný výkon práce, odborná spôsobilosť elektro aspoň § 21

Pôsobíme v oblasti priemyselnej automatizácie, riadiacich systémov, frekvenčných meničov a vizualizačných staníc. Vyrábame rozvádzače a v rámci strojárskej výroby jednoúčelové stroje a technologické celky. Ako sú montážne automaty, letmé píly, dopravníkové systémy, zváracie a manipulačné pracoviská.
Na Slovensku máme niekoľko pobočiek. Poskytujeme servis pre riadiace systémy a technológie prosperujúcim spoločnostiam doma aj v zahraničí. Realizujeme vlastný výskum a vývoj. Sme integrátorom na poli priemyselnej automatizácie . Školíme odborníkov v oblasti automatizácie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4037177  Megjelentetés dátuma: 23.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac