Projektant

ELSPOL - SK, s. r. o.

Miesto práce
Miestneho priemyslu 1085, okres Námestovo
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 vypracovanie projektovej dokumentácie k jednotlivým projektom
 pripravovanie dokumentov a výkresov spojené s daným projektom
 účasť na tvorbe a kompletizácii cenových ponúk pre obchodné súťaže
 účasť na marketingových a reklamných aktivitách spoločnosti
 reprezentovanie spoločnosti na rokovaniach s obchodnými partnermi a ostatnými subjektmi
 preveruje zákony, právne a technické normy a predpisy, ktoré sa vzťahujú na prípravu projektovej dokumentácie
 komentuje a doporučuje technické riešenia pre dané projekty
 komunikuje so zákazníkom, prijíma požiadavky zákazníka
 podporuje zákazníka pred zahájením montáže i počas procesu realizácie
 dohliada na evidenciu zákaziek, došlej a vyšlej pošty
 dohliada na prípravu podkladov potrebných k odovzdaniu projektu
 podáva návrhy na zlepšenie
 vykonáva pravidelný reporting vedeniu - týždenne, mesačne
 zodpovedá za kontrolu platnosti poistenia prideleného vozidla, zároveň za kontrolu platnosti STK, EK a za riadne vedenie knihy jázd
 zúčastňuje sa na školeniach podľa plánu školení a na prehliadkach podľa právnych noriem

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Projektovanie, projektant

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- výborná znalosť Auto CADu
- skúsenosti s prácou v elektrotechnickej oblasti
- samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť, ústretovosť, spoľahlivosť

ELSPOL - SK, s.r.o., je spoločnosť s 18 ročnou tradíciou. Venujeme sa energetickému priemyslu pre ZSD a SSD.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2442278  Megjelentetés dátuma: 30.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou