Strojník/Vodič

ELSE PLUS s.r.o.

Miesto práce
stavby zamestnávateľa, okres Zlaté Moravce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme strojníka - vodiča na obsluhu kolesového bagra Catepilar.

- vylúčenie sezónnosti v zime

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám žiadosť so životopisom e-mailom, faxom alebo poštou na adresu spoločnosti. Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania, a to až do odvolania písomnou formou.
Ďakujeme všetkým záujemcom, odpovieme len tým, ktorí spĺňajú naše kritériá

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- prax min. 2 roky
- zodpovednosť

Spoločnosť zaoberajúca sa predajom značkovej konfekcie a stavebnou činnosťou.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 444972  Megjelentetés dátuma: 13.6.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou na osobnom pohovore