Konstruktér/Projektant

ELMONTIA a.s.

Místo práce
Hradec Králové
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co Vás čeká

  • konstrukční návrhy a práce ve 3D CAD systému
  • tvorba výkresové a technické dokumentace
  • zpracování technické dokumentace pro zadání do výroby
  • kontrola realizace
  • technická jednání se zákazníkem a zástupci ostatních profesí

Nabízíme

  • zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • 25 dní dovolené
  • odpovídající a dobré mzdové ohodnocení
  • příjemný kolektiv
  • zaměstnanecké výhody (příspěvek na stravování, ŽP, PP a další)
  • prostor pro vlastní seberealizaci, kontinuální profesní a kariérní růst
  • aktivní podílení se na zajímavých projektech zahraničních zákazníků
  • profesní školení a vzdělávání, jazykové kurzy

Vaše předpoklady

  • SŠ, VŠ strojního zaměření
  • praxe v oboru výhodou
  • znalost práce s 3D CAD systémy jako Inventor, Proengineer, Solidworks, apod.
  • znalost MS Office
  • aktivní znalost AJ
  • řidičský průkaz skupiny B
  • zodpovědnost, kreativitu, schopnost pracovat v týmu i zcela samostatně
  • kreativní přístup a zájem o obor, ochotu dále se vzdělávat
  • pozitivní vystupování

Zaujala Vás tato nabídka?

Pokud Vás tato pracovní nabídka oslovila, zašlete nám svůj strukturovaný životopis.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3460725  Megjelentetés dátuma: 31.7.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 30000 Kč/měsíc