Vedúci skladu.

ELMONT - ZH, spol. s r.o.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
Dohodou
1 100 - 1 200 EUR/mesiacNavýšenie mzdy za odbornosť, prax a dosahované výsledky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Udržiavanie skladu, skladových priestorov a uloženého materiálu na poriadku a s potrebným prehľadom.
• Priebežne odstraňovať nezhodný materiál, bezpečne skladovať vyhorené svetelné zdroje a zabezpečovať ich ekologickú likvidáciu formou vrátenia našim dodávateľom v pôvodných obaloch
• Evidovanie materiálu vydaného na realizáciu jednotlivých zákaziek do určených formulárov.
• Preberanie došlého materiálu na sklad,
• Kontrola plnenia objednávok z hľadiska zhody dodaného množstva, špecifikácie a deklarovaných / dohodnutých termínov plnenia
• Správne ukladanie došlého materiálu do regálov alebo iných vyhradených priestorov,
• Pohyb materiálu v rámci skladového hospodárstva zabezpečovať tak, aby bol materiál triedený podľa realizovaných zákaziek, resp. podľa svojej špecifikácie
• Po ukončení práce na zákazke, ku ktorej bolo v skladových priestoroch pridelené samostatné miesto pre materiál vykonať fyzický presun zvyšného materiálu
• Zabezpečovanie reklamačného konania nefunkčného, poškodeného (nezhodného) materiálu,
• Príjem materiálu na elektronické skladové karty
• Výdaj materiálu z elektronických kariet
• Pre nové materiály zakladať skladové karty v súlade so zavedenou štruktúrou a spôsobom,
• Mať prehľad o stave zásob nosného materiálu.
• Pri výdaji materiálu na zákazky, dôsledne vyžadovať od pracovníkov realizujúcich dané zákazky presné nahlasovanie skutočne spotrebovaných množstiev z vydaných položiek a vrátenie zvyšného množstva do skladu.
• Na predpísaných formulároch evidovať zapožičiavanie elektrického ručného náradia, mechanického náradia, potrebných súčiastok k náradiu (bity, vrtáky, nástavce,...), meracích prístrojov, popisovacích prístrojov a pod. Pri vrátení náradia kontrolovať neporušenosť a kompletnosť.
• Včas obstarávať prostriedky OOPP,
• Evidovať poskytovanie dopravných prostriedkov,
• Na požiadanie vedenia spoločnosti podávať relevantné údaje o stave skladového hospodárstva, elektrickom a ručnom náradí, o stave firemných dopravných prostriedkov a ďalšie požadované súvisiace informácie
• V určených termínoch vykonávať inventarizáciu skladových zásob.
• Efektívne spolupracovať s ekonomickým úsekom, ako aj s vedúcimi úsekov pre realizáciu zákaziek
• Pri páci v skladových priestoroch dodržiavať bezpečnostné, protipožiarne a hygienické predpisy,
• Včas zabezpečovať mechanizmy potrebné pre vykládku dodaného materiálu
• Práca s manipulačnou technikou v rozsahu získaných osvedčení / spôsobilostí.
• Na základe skúseností získavaných prácou v skladovom hospodárstve navrhovať v spolupráci s manažérom kvality opatrenia pre zlepšovanie efektívnosti skladového hospodárstva

- budú spresnené na pohovore
- atraktívna samostatná a kreatívna práca
- dávame primeraný čas na prípravu k plnohodnotnému výkonu
- motivujúce platové ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické - elektro , Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
OMEGA - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme Vás!
ak ste osobou technicko - organizačného typu môžete nás kontaktovať.

Máte skúsenosti s prácou v sklade?
Ponúkame perspektívnu prácu v prosperujúcej firme, ktorá patrí medzi najsilnejšie elektro firmy v regióne.

Požadujeme:
- samostatnosť,
- dôslednosť
- precíznosť
- technické myslenie
- organizačné a komunikačné schopnosti
- zodpovednosť
- schopnosť a ochotu vzdelávať sa
- trvalý pobyt vo vzdialenosti do 50 km od Žiaru nad Hronom inak je doprava do zamestnania nerentabilná.

Naša spoločnosť už 18 rokov pôsobí na Slovenskom trhu a v zahraničí. Naša hlavná činnosť spočíva v investičných akciách, /výrobné haly/ údržba a opravy, technológie /CNC stroje/ rekonštrukcie, realokácie zložitých výrobných liniek a strojov, výrobné technológie, zdvíhacie zariadenia, vrátane silnoprúdových, slaboprúdových inštalácií, zámočníckych a zváračských prác.
Podrobnejšie informácie nájdete na stránke www.elmontzh.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3985735  Megjelentetés dátuma: 13.10.2020  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac