Výrobný riaditeľ.

ELMONT - ZH, spol. s r.o.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
Dohodou
2 250 - 2 400 EUR/mesiacod 2250,- Euro, podľa preukázaných schopnosti + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie skupiny zamestnancov a zodpovednosť za dosahovanie jej výsledkov,
- zodpovednosť za dodržiavanie legislatívnych a interných noriem a smerníc,
- finalizácia cenových ponúk
- preverovanie vstupných údajov pre tvorbu nákladových rozpočtov,
- zisťovanie fixných a variabilných položiek pre stanovovanie ceny,
- kontrola podkladov pre fakturáciu vykonaných prác (montážne denníky, odovzdávacie protokoly a pod.od majstrov),
- kontrola a overovanie došlých faktúr,
- kontrola dochádzky podriadených pracovníkov ,
- dodržiavanie všeobecne záväzných predpisov, predpisov pre výkon činností, bezpečnostných a enviromentálnych predpisov,
- vykonávanie ďalších prác podľa pokynov nadriadeného, resp. povereného koordinujúceho pracovníka.

- budú spresnené na pohovore
- nástroje potrebné k výkonu práce (auto, mobil....)
- atraktívna samostatná práca
- perspektívna práca v dynamickom priemyselnom odvetví
- dávame primeraný čas na prípravu k plnohodnotnému výkonu
- motivujúce platové ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

v technickom odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

10

Hľadáme Vás!
ak ste osobou technického typu a baví vás práca ktorou pomáhate veľkému množstvu ľudí, môžete nás kontaktovať.

Máte skúsenosti s prácou a vedením ľudí? Ste odborník v elektrotechnike ?
Ponúkame perspektívnu prácu v prosperujúcej firme, ktorá patrí medzi najsilnejšie elektro firmy v regióne.

Výhodou je:
Naši technici sú personálnou základňou pre vyššie manažérske pozície .
Ak máte ambície a preukážete nám Vaše schopnosti, kariérny rast je vo Vašich rukách. Môžete patriť medzi 5% pracovníkov s najvyššími mzdami vo svojom obore.

Požadujeme:
- samostatnosť
- technické myslenie
- organizačné, komunikačné a prezentačné schopnosti
- zodpovednosť
- schopnosť a ochotu vzdelávať sa
- trvalý pobyt vo vzdialenosti do 50 km od Žiaru nad Hronom inak je doprava do zamestnania nerentabilná.

Naša spoločnosť už 18 rokov pôsobí na Slovenskom trhu a v zahraničí. Naša hlavná činnosť spočíva v investičných akciách, /výrobné haly/ údržba a opravy, technológie /CNC stroje/ rekonštrukcie, realokácie zložitých výrobných liniek a strojov, výrobné technológie, zdvíhacie zariadenia, vrátane silnoprúdových, slaboprúdových inštalácií, zámočníckych a zváračských prác.
Podrobnejšie informácie nájdete na stránke www.elmontzh.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3781272  Megjelentetés dátuma: 7.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2 250 - 2 400 EUR/mesiacod 2250,- Euro, podľa preukázaných schopnosti + odmeny