Skladník/skladníčka

ELMIT, s.r.o.

Miesto práce
M. R. Štefánika 143/169, Vranov nad Topľou
Termín nástupu
01.4.2020
Mzdové podmienky (brutto)
696 EUR/mesiac13 plat, odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- skladové hospodárstvo, preberanie a príjem tovaru
- manipulácia s tovarom na predajni a v sklade
- vybavovanie objednávok - predajňa, eshop
- zodpovednosť za príjem a vyskladnenie tovaru

Práca v dynamicky rastúcej spoločnosti, stravné lístky, príjemné pracovné prostredie

Informácie o výberovom konaní

Pre našu predajňu hľadáme nového kolegu/kolegyňu.
Prax nie je podmienkou, ale je vítaná. Výhoda - práca v nejakom programe skladového hospodárstva.
Vzdelanie v odbore elektrotechnika, technika nie je podmienkou, ale je vítané.
Významnú časť práce tvorí aj administrácia, práca v programoch Pohoda, Excel, Word a Outlook.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie životopisu, starostlivo posúdime všetky žiadosti. Avšak nie je v našich silách kontaktovať všetkých. Preto kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, technika výhodou, nie je podmienka

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pozitívne myslenie
- zodpovednosť, samostatnosť, poriadkumilovnosť, flexibilita a precíznosť
- odolnosť voči stresu
- samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
- ochota vzdelávať sa
- aktívny prístup k práci
- trestná bezúhonnosť podmienkou

- špecializujeme sa na predaj elektroinštalačného materiálu a svietidiel
- na trh sme vstúpili v roku 2011 otvorením kamennej predajne. Od roku 2012 sme spustili aj predaj cez e-shop www.elmit.sk a každým rokom rastie výrazne náš trhový podiel
- objednávky expedujeme v prevažnej miere na Slovenský trh, máme aj zákazníkov z rôznych krajín EÚ

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2787491  Megjelentetés dátuma: 12.2.2020  Alapbér (bruttó): 696 EUR/mesiac