Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Technicko-obchodný manažér

Elmart s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiac+variabilná zložka z obratu , bonusy finančné aj nefinančné, 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná starostlivosť o zákazníka po technickej stránke a spolupráca s obchodným oddelením pri vypracovávaní cenových ponúk, ako aj technickej podpory.
Prezentácie a produktové školenia.

-auto, mobil a notebook, aj na súkromné účely
-atraktívna práca v mladom kolektíve s dobrou firemnou kultúrou
-organizovanie firemných aj mimofiremných aktivít a teambuildingov (vrátane rodín zamestnancov)
-práca s modernými technológiami v oblasti automatizácie
-pravidelné školenia v zahraničí
-odborný a profesijný rast

Sme radi, ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru.
Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobné stretnutie, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnický priemysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Do nášho tímu hľadáme zodpovedného a asertívneho kolegu s komunikačnými, a organizačnými schopnosťami.
Prax v technickej oblasti je výhodou.

ELMART, s.r.o. je obchodná spoločnosť zastupujúca renomovaných zahraničných výrobcov v oblasti automatizácie na slovenskom trhu. Sme spoľahlivým dodávateľom pre viacerých významných zákazníkov v automobilovom, potravinárskom či farmaceutickom priemysle.

Naša firma je slovenská spoločnosť založená v roku 2002. Na trh pravidelne prichádzame s technologickými novinkami a inováciami pre našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4027956  Megjelentetés dátuma: 1.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac