Skladník/Skladníčka - rozširujeme výrobné kapacity

ELM Kragelund A/S, organizačná zložka

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
01.06.2021
720 - 900 EUR/mesiacPo ukončení skúšobnej doby + 40 Eur + pravidelné prehodnocovanie mzdy + BONUSY + Príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem, triedenie a uskladnenie materiálu
- zásobovanie výrobných pracovníkov materiálom
- výdaj materiálu zo skladu - FIFO systém
- inventarizácia tovaru
- obsluha nízko- a vysokozdvižného vozíka

- Perspektívna dlhodobá práca v medzinárodnej spoločnosti
- Motivujúce finančné ohodnotenie, pravidelné prehodnocovanie platu s
možnosťou postupu
- Bonusové odmeňovanie
- Príplatky
- Organizovanie firemných akcií pre zamestnancov spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vyučený v strojárskom odbore výhodou
- znalosť technickej dokumentácie výhodou
- licencia na VZV výhodou
- samostatnosť

Spoločnosť E-L-M Kragelund A/S je silným európskym dodávateľom prídavných zariadení pre vysokozdvižné vozíky. E-L-M vyvíja a predáva prídavné zariadenia, ktoré prispievajú k efektívnym riešeniam vnútornej prepravy a manipulácie. Viac na www.e-l-m.com

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3398842  Megjelentetés dátuma: 6.5.2021  Alapbér (bruttó): 720 EUR/mesiac