Manažérka/ asistentka do realitnej kancelárie

ELITEREAL s.r.o.

Miesto práce
Klemensova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac+ motivačné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovnú, spoľahlivú a zodpovednú manažérku/asistentku, s milým prístupom a dôrazom na dôslednosť, ktorá si vie spraviť poriadok vo veciach, manažovať viacero vecí naraz a chce byť súčasťou nášho kolektívu.

Náplň práce:
-pravidelná kontrola zmluvných dokumentov, dopĺňanie údajov klientov do vypracovaných zmlúv
-riadenia chodu kancelárie, usmerňovanie maklérov
-spracovanie podkladov na prezentáciu nehnuteľnosti
-práca s internými a externými databázami, inzertná činnosť
-pravidelná aktualizácia a dopĺňanie databáz
-evidencia nových klientov do internej databázy
-telefonická a emailová komunikácia, vybavovanie korešpondencie
-každodenné administratívne práce a organizačná podpora nadriadeného (organizovanie obchodných stretnutí)
-starostlivosť o pridelených klientov
-vybavovanie pridelených úloh aj mimo kancelárie

-stabilné zamestnanie
-dynamickú prácu, ktorá nie je každodennou rutinou
-odborné zaškolenie
-možnosť profesionálneho rastu
-práca sa zaujímavou klientelou
-firemný telefón
-odmeny a iné benefity
-príjemné pracovné prostredie
-pracovná doba od 8:00 – 16.30 hod.

Do nášho kolektívu hľadáme šikovnú a spoľahlivú manažérku/asistentku, ktorej nechýba chuť učiť sa novým veciam. Dôraz kladieme najmä na bezchybný pravopis a zodpovednosť za odkontrolovanie zmlúv a dokumentov. Jedná sa o časovo náročnú prácu, kde sa vyžadujú dobré organizačné schopnosti a zvládať prácu pod stresom. Výhodou je prax v oblasti obchodu, práva alebo stavebníctva. Ponúkame Vám možnosť robiť prácu či už na TPP alebo živnosť, ktorá Vás bude baviť a kde sa budete neustále vzdelávať a kariérne rásť.

Ak spĺňate naše požiadavky a páčilo by sa vám pracovať v našom tíme, pošlite nám prosím životopis s fotografiou na adresu:
[email protected]

Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači, s ktorými sa dohodne osobné stretnutie.
Za všetky zaslané životopisy vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, právo, stavebníctvo, projektant, administratíva

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-komunikatívna a pozitívne naladená osoba
-príjemné a profesionálne vystupovanie
-dobré organizačné schopnosti
-bezchybná znalosť slovenského pravopisu
-anglický jazyk na komunikatívnej úrovni výhodou
-odolnosť voči stresovým situáciám
-samostatnosť, dôslednosť
- zodpovedný a pozitívny prístup k práci
-flexibilitu
-ochotu učiť sa
-vodičský preukaz "B" (aktívny vodič výhoda)

Realitná kancelária ELITEREAL poskytuje komplexné služby v oblasti realít - sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu všetkých druhov nehnuteľností : bytov, domov, pozemkov, administratívnych a iných komerčných priestorov, rekreačných objektov, developerských a investičných projektov.
Pri prezentácií využívame moderné metódy a najnovšie softvérové technológie.

Svojim klientom poskytujeme kvalitné, komplexné služby s dôrazom na transparentný a bezpečný priebeh jednotlivých obchodných transakcií.

Pôsobíme v Bratislave, Košiciach a v Chorvátsku

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 4063557  Megjelentetés dátuma: 16.4.2021  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac