Project Manager pre mobilné aplikácie a webové riešenia

Elite / Monday Lovers, s.r.o.

Miesto práce
Mikulášska 5, 811 01 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máš chuť pracovať na unikátnych projektoch pre klientov ako sú napríklad O2 SK, O2 CZ, Hyundai, Baumit, Eset, táto pracovná pozícia čaká na teba.
Máš prehľad v mobilných applikáciach (iOS aj Android), vieš aký je rozdiel medzi React a Angular, vieš striktne dodržať deadlines, rád motivuješ a manažuješ ľudí? Hľadáme project managera.

Ideálne ak si už niekedy programoval a to je jedno či backend, front end alebo mobilné aplikácie. Chýbajúce skúsenosti načerpáš rýchlo od skúsených kolegov. Vieme, že nikto nevie všetko a podporujeme ľudí v rozvíjaní svojich vedomostí.

Makal by si na unikátnych projektoch pre klientov ako sú napríklad O2 SK, O2 CZ Raiffeisen Bank, Bioderma, Baumit.

Tvojou úlohou bude riadenie vývoju natívnych mobilných aplikácií pre Android a iOS a riadenie vývoja webových aplikácií.

• rozširovanie a pridávanie funkcionality už existujúcej aplikácie podľa požiadaviek zákazníka
• participácia na dizajne a implementácii riešenia
• participácia už od špeicfikácie projektu

• zodpovednosť za timing a testovanie jednotlivých častí aplikácie

• analýza vzniknutých chýb a návrh na ich odstránenie

• dohľad nad projektom

• projektová dokumentácia

Naše rady pre správneho projekťáka najdeš aj na našom blogu http://www.elitesolutions.sk/blog/12-tipov-ako-nepokazit-velky-projekt/

Elite je široko ďaleko známy benefitmi ako:

- Nové a vyzývavé projekty, možnosť sebarealizácie na vlastných projektoch
- Možnosť načerpať skúsenosti pri práci s nadnárodnými klientmi
- Zaujímavé teambuildingové akcie, ako spoločné raňajky, oslavy, hackatony, posilňovňa priamo v budove našich priestorov
- Príjemný tím, s ktorým sa dobre spolupracuje, ale aj zabáva
- Homeoffice 10x do roka
- MultiSport karta
- Práca so seniornmi
- Pravidelné školenia vo firme

Ale ponúkame ti hlavne skutočnú hodnotu v podobe:

- Širokého spektra zaujímavých projektov, od kreatívnych riešení pre lokálnych klientov až po veľké projekty pre nadnárodné spoločnosti
- Príjemný tím s ktorým sa dobre spolupracuje, ale aj zabáva

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

UXtweak vznikol spojením skúsených marketérov, UX expertov, výskumníkov a top softvérových vývojárov. Spolu sa snažíme zmeniť spôsob, ako sa testuje použiteľnosť webových stránok a aplikácií. Kľudne nám zanechaj aj feedback ako sa ti páčí naš tool aj keď táto pracovná ponuka nie je pre teba. UXtweak je jediná platforma ktorú budeš potrebovať na website usablity testing.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2852886  Megjelentetés dátuma: 1.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1500