Intercompany trading specialist - automotive

ELIT CZ, spol. s r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rád/a pracuješ s daty a chceš být součást nového celoevropského projektu na kvalitu dat v AUTOMOTIVE?

Hledáme pravou ruku našeho ředitele product managementu, který se bude podílet na správě a rozvoji našeho nového systému na správu dat a vylepšování jejich kvality.Druhou částí práce pak podpora oddělení product managementu a to zejména controlling,reporting nebo nebo podpora maximalizace ziskovosti oddělení. Pozice je pro nás úplně nová, bude tedy hodně na tobě jak ji uchopíš,čekáme od tebe,že se dokážeš rychle zorientovat a budeš na pozici fungovat co nejdříve samostatně!

Důraz klademe na motivaci, chuť učit se novým věcem a posouvat je neustále dál, analytické myšlení a cit pro detail. Připrav se na to, že budeš komunikovat a spolupracovat s kolegy v rámci skupiny Elit Group, AutoKelly Group a také naše partnerské skupiny Rhiag Group v Itálii a též naší mateřské společnosti LKQ v Americe. Z toho plyne, že v angličtině tě šetřit rozhodně nebudeme, budeš v ní komunikovat denně (25 společností v rámci celé Evropy)!

Data a čísla jsou náš velký svět, pokud to máš stejně a chceš se v této oblasti dál rozvíjet, pak je tato pozice právě pro tebe!!

Co by vlastně mělo být tvou prací u nás?

1. Administrovat RRP systém (RRP je platforma na výměnu informací v rámci naší mateřské americké společnosti LKQ) … administrace bude aktivní činnost = vyhledávat nedostatky a ty řešit s jednotlivými zeměmi.
2. Support uživatelů RRP v rámci LKQ … zejména nově integrovaných
3. Zpracovávat komplet agendu Intercompany trading (napříč firmou od A do Z ; včetně nákupu – zároveň budeš k dispozici i našemu vedoucímu nákupu)
4. Podpora vedoucímu Product Managementu Elit CZ:
- kontrolní činnost a reporting v rámci PM oddělení (kvality dat, vývoj cen apod)
- podpora maximalizace ziskovosti intercompany trading v rámci CEE regionu / LKQ EU

Co by jsi vlastně měl/a na tuto pozici znát?

  • ODBORNÉ ZNALOSTI A DOVEDNOSTI:
- VŠ vzdělání (ekonomického/technickéo směru)
- MS OFFICE – výborná znalost aplikace EXCEL - na pohovoru tě čeká i zkouška z pokročilých funkcí, kontingencí... v tomhle musíš být fakt machr!
- Komunikativní znalost angličtiny - budeš ji opravdu používat denně!
- pokud máš předchozí zkušenost s analytickou prací či práci s daty bude to jen výhodou, ale ne podmínkou

  • OSOBNOSTNÍ SCHOPNOSTI:
- Motivovaná a stabilní osobnost
- Silně analytické myšlení (budeš aktivně hledat chyby a následně je řešit,čekáme od tebe důslednost a preciznost)
- Zodpovědná osobnost s orientací na výsledky
- Týmový hráč, samostatná a proaktivní osobnost
- Zvládneš hodně práce a budeš mít neustálou vůli učit se a nebudeš se bát přebrat zodpovědnost za svou práci

Co Ti za tvou skvělou práci nabídneme?

Elit CZ je stabilní a dále rostoucí společnost, kde každý zaměstnanec u nás má jméno, tvář a podporu nejen od kolegů, ale i od vedení firmy:

• velmi zajímavou práci v zázemí velké mezinárodní společnosti na novém projektu, který jinde v automotive nenajdeš
• fixní plat plus motivující finanční ohodnocení v případě dobrých výsledků (Hodnocený/á budeš za profit z „crosstradingu“ v CEE a kvalitu dat RRP v celém LKQ)
• služební telefon, notebook
• denní komunikaci v angličtině
• přátelský kolektiv, pro který je cílem perfektně odvedená práce a kteří tě rádi zasvětí do svěřené práce a budou ti v případě potřeby oporou
• možnost osobního rozvoje,zajímavých školení
• můžeš kariérně růst- všichni naši vedoucí zaměstnanci u nás začínali
• slevy na náhradní díly na tvůj vlastní vůz nebo pro tvou rodinu
• a samozřejmě systém dalších zajímavých zaměstnaneckých výhod - např. možnost výhodného volání pro tebe a tvou rodinu, stravenky v hodnotě 80 Kč,dle odpracovaných let nárok na osobní a bonusové volno,odměnu 2000 Kč při narození tvého dítěte nebo odměnu za odpracované roky v naší společnosti za 5,10,15 či 20 let vynásobenou tisícem ,výhodné lístky do divadel a na koncerty,občerstvení na pracovišti , jazykové kurzy plně hrazené zaměstnavatelem (angličtina,němčina nebo italština) nebo Multisport karta aby se naši zaměstnanci udržovali fit
• místem výkonu práce bude Praha 5- Stodůlky - Jeremiášova 1283/18 (5 minut od metra,nebo u nás i v pohodě zaparkuješ)
• nastoupit můžeš kdykoli po dohodě

Tak co, je to pro tebe VÝZVA???

Tak na nic nečekej a pošli nám tvůj životopis, rádi tě uvítáme na osobním pohovoru abychom tě co nejdříve poznali!

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně