Masér/masérka Wellness hotela Spark**** s ubytovaním

ELISIS s. r. o.

Miesto práce
Wellness hotel Spark, Plavecký Štvrtok-Malacky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 850 EUR/mesiac+príplatky za soboty,nedele,sviatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kompletná starostlivosť o wellness centrum a vykonávanie masáží podľa oprávnenia.

Príjemné prostredie a kolektív, možnosť ubytovania a zamestnaneckého stravovania, grátis používanie bazénov, transparentný platový systém, dovolenka preplatená v plnej výške priemerného čistého zárobku, mzda pravidelne k 10 dňu v mesiaci.

Informácie o výberovom konaní

Pracuje sa 12 hodín v pravidelných týždňových turnusoch

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo, Gastronómia, Wellness, Konferencie, Teambuildingy, Spoločenské akcie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Absolventi masérskej školy majú prednosť.
Prax je tiež výhodou. Vyžaduje sa samostatnosť a zodpovednosť za svoj úsek. Ochota a flexibilita v práci. Lojálnosť k firme. Príjemné vystupovanie, proklientsky orientované.

Hotelierstvo, Gastronómia, Wellness, Konferencie, Teambuildingy, Spoločenské akcie,
ID: 3870742  Megjelentetés dátuma: 17.3.2022  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac