Chyžná WELLNESS HOTELA SPARK, Malacky

ELISIS s. r. o.

Miesto práce
Wellness hotel Spark, Plavecký Štvrtok-Malacky
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
770 EUR/mesiac+ príplatky za soboty, nedele a sviatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o čistotu a poriadok na izbách a ostatných priestoroch hotela.

Príjemné prostredie a kolektív, zamestnanecká strava, grátis používanie wellnessu, transparentný platový systém, dovolenka preplatená v plnej výške priemerného čistého zárobku, mzda pravidelne k 10 dňu v mesiaci, školenia a kurzy zdarma,

Informácie o výberovom konaní

osobne na pohovore

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo

Vodičský preukaz

B

uchádzača zaučíme, prax na tejto pozícii je vítaná, nie je podmienkou

Hotelierstvo, Gastronómia, Wellness, Konferencie, Teambuildingy, Spoločenské akcie,
ID: 3578047  Megjelentetés dátuma: 12.5.2021  Alapbér (bruttó): 770 EUR/mesiac