Čašník, čašníčka aj s ubytovaním, Wellness Hotela Spark****

ELISIS s. r. o.

Miesto práce
Wellness hotel Spark, Plavecký Štvrtok-Malacky
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiacnaviac príplatky za víkendy, sviatky, nadčasy, akcie, svadby...

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca hotelového čašníka vo Wellness hoteli Spark Malacky, obsluha hostí, účtovanie na pokladni, starostlivosť o rajón, akcie, svadby, oslavy, školenia

Príjemné prostredie a kolektív, zamestnanecká strava, grátis používanie wellnessu, transparentný platový systém , dovolenka preplatená v plnej výške priemerného čistého zárobku, mzda pravidelne k 10 dňu v mesiaci, školenia a kurzy zdarma.
V prípade potreby poskytneme aj ubytovanie.

Informácie o výberovom konaní

Práca na 12 hod. smeny, krátky/dlhý týždeň.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vyučenie v odbore a prax , flexibilita, lojálnosť k firme,

Hotelierstvo, Gastronómia, Wellness, Konferencie, Teambuildingy, Spoločenské akcie,
ID: 3474548  Megjelentetés dátuma: 21.6.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac