Asistent manažéra oddelenia výroby

eliastech s.r.o.

Miesto práce
Krásno nad Kysucou
Mzdové podmienky (brutto)
1 045 EUR/mesiacdochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie oddelenia výroby – koordinovanie, organizácia a kontrola práce podriadených zamestnancov - tím lídrov, nastavovačov – technikov a operátorov
- riadenie a kontrola výsledkov práce podriadených zamestnancov
- komunikácia s ostatnými oddeleniami
- implementácia nových metód, technológií, procesov a výrobných projektov
- spracovanie pravidelných reportov a prehľadov z výroby
- príprava pracovných inštrukcií, postupov a štandardov, ich aplikácia a kontrola ich dodržiavania
- zavádzanie systému manažérstva kvality
- plánovanie a zabezpečenie plynulého chodu výroby
- vkladanie relevantných údajov z procesu výroby potrebných pre účtovníctvo do programu HELIOS
- riadenie rizík v organizácii
- údržba a prevádzka strojov, nástrojov
- plnenie ostatných pracovných úloh na základe pokynov nadriadeného vyplývajúcich z potrieb spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1 rok

Spoločnosť eliastech s.r.o. je výrobná spoločnosť v automobilovom priemysle. Našou prioritou je neustále zvyšovať produkciu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4069199  Megjelentetés dátuma: 26.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 045 EUR/mesiac