Vedúci skladu

Elfa Pharm s.r.o.

Miesto práce
Malinovského, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
03.02.2019
Mzdové podmienky (brutto)
900 + motivácie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedúci skladu spravuje sklad v súlade s postupmi, normami kvality a smernicami platnými v spoločnosti Elfa Pharm s.r.o., zabezpečujúcimi skladovanie tovaru v súlade s platnými postupmi a pracovnými pokynmi.
Spravuje prácu skladu pri prijímaní a distribúcii inventárnych položiek na ich mieste s prihliadnutím na najracionálnejšie využitie skladových priestorov, uľahčuje a urýchľuje hľadanie potrebného tovaru a materiálov.
Organizuje a dohliada na prácu podriadeného personálu pri prijímaní a vydávaní inventárnych položiek na zabezpečenie bezpečnej prevádzky skladu.
Organizuje vykonávanie nakladacích a vykladacích prác v sklade v súlade s pravidlami, predpismi a pokynmi na ochranu práce, ako aj pokynmi pre bezpečnú prácu.
Zabezpečuje dodržiavanie pravidiel registrácie skladovej dokumentácie v systéme Helios a podľa potreby pripravuje správy pre riadenie podniku.
Spolupracuje s ostatnými oddeleniami podniku.
Zabezpečuje čistotu a hygienu v skladoch a kontroluje technický stav zariadenia v súlade s platnými postupmi.
Priraďuje zodpovedných skladníkov do individuálnych miest v sklade k správnym skladom, zabezpečuje dobrú dostupnosť skladu a čistotu.
Vytvára inventarizáciu zásob v podmienkach stanovených v podniku.
Zabezpečuje zber, skladovanie a v prípade potreby včasné vrátenie dodávateľom tovar, materiál, náklad a prepravný inventár.
Zúčastňuje sa vývoja a implementácie opatrení na zlepšenie efektívnosti pracovného skladu a zníženie nákladov.
Organizuje kompletnú zostavu malých a veľkých objednávok, kontroluje kvalitu a množstvo.
V prípade potreby vykonáva všetky funkcie skladníka.
Vedúci skladu je plne zodpovedný za uchovávanie tovaru, materiálov a iných materiálových hodnôt prevedených do skladu.

motivačný systém

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

skúsenosť najmenej 2 roky ako správca skladu, najmenej jeden rok skúseností vo výrobnej spoločnosti alebo logistickom centre

byť pozorný
mať schopnosť riadiť zamestnancov
vedieť pracovať v tíme
vedieť pracovať systematicky
schopnosť pracovať pod časovým tlakom

Elfa Pharm je pobočkou skupiny “Elfa” – východoeurópska kozmetika a domáce potreby. Naše závody sú umiestnené na Ukrajine, na Slovensku a v Poľsku. Základ našej výroby tvorí viac ako 15 značiek a viac ako 1500 rôznych druhov kozmetických výrobkov, ktoré dokážu uspokojiť potreby aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Podrobnejšie informácie o našich produktoch nájdete na našom webe:

www.elfapharm.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3574338  Megjelentetés dátuma: 9.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 + motivácie