DATART Europa Banská Bystrica hľadá Elektrošpecialistu

ELEKTROSPED, a.s.

Miesto práce
DATART, Na Troskách, Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
630 - 1 230 EUR/mesiacZákladná mzda 630 € + osobné ohodnotenie 80 € + ošatné 42 € v čistom + zákonné príplatky za víkend SO - 50%, NE - 100%, + výkonnostné bonusy podľa predaja + seniorsky príplatok po dvoch odpracovaných rokoch. Priemerná mzda na pozícii po zapracovaní je 1230 € brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte radi elektroniku? Bavia vás najmodernejšie trendy a chcete si ich vyskúšať v práci? Ponúkame stabilný príjem bez obmedzenia maximálnej výšky príjmu v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou predaja spotrebnej elektroniky. Staňte sa členom našej rodiny elektrošpecialistov!
Hľadáme kolegov, pre ktorých je samozrejmá možnosť kariérneho rastu, možnosť zarábať podľa výkonu a bez obmedzení maximálnej výšky mesačnej mzdy. Šikovnosť sa u nás vypláca.

Vašou hlavnou úlohou bude:
• pomáhať zákazníkom s výberom tovaru,
• poskytovať im informácie ohľadne služieb a príslušenstva,
• vystavovať, zabezpečovať a preceňovaťa tovar,
• prevziať tovaru zo skladu,
• blokovanie a práca s hotovosťou,
• starostlivosť o zverený úsek na predajni.

Samozrejmosťou je priebežné vzdelávanie sa v obore (odborná znalosť sortimentu, predajné zručnosti) alebo účasť na stanovených vzdelávacích aktivitách spoločnosti.

Benefity:
• MULTISPORT karta
• finančný príspevok/stravný lístok nad rámec zákona
• zľavy na nákup elektroniky (až do výšky 40%)
• 3 dni plateného voľna z osobných a zdravotných dôvodov
• príspevok na údržbu firemného oblečenia vo výške 42 € v čistom za mesiac
• práca v príjemnom pracovnom prostredí s najmodernejšou technikou
• výhodné tarify mobilných služieb a široká ponuka mobilných telefónov za výhodné ceny, nielen pre zamestnancov
• cestovné poistenie i pre rodinných príslušníkov
• letný tábor pre deti od 6 do 14 rokov

Naše výhody pre Vás:
• možnosť ďalšieho kariérneho rastu
• výplata mzdy pravidelne a načas
• firemný systém vzdelávania, tréningy produktových znalostí a predajných zručností
• zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti s viac ako 30-ročnou tradíciou

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala zašlite nám váš životopis. Ďakujeme všetkým záujemcom za prejavený záujem, kontaktovať však budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• záujem o sortiment čiernej/PC/bielej techniky a pozitívny vzťah k nej
• min. základný prehľad v sortimente spotrebnej elektroniky vítaný
• skúsenosti v obchode výhodou
• obchodný duch a príjemne vystupovanie
• veľmi dobré komunikačné zručnosti
• prozákaznícka orientácia
• odolnosť voči stresu
• zodpovednosť, spoľahlivosť, pracovitosť
• ochota učiť sa
• záujem pracovať na dosahovaní a plnení denných obchodných plánov
• trestná bezúhonnosť

Spoločnosť ELEKTROSPED, a. s., patrí medzi významných zamestnávateľov na Slovensku, pod ktorého spadajú značky – DATART, Hej.sk a ETA Slovakia. Okrem maloobchodného predaja elektroniky si svoju silnú pozíciu drží aj vďaka internetovému predaju prostredníctvom
e-shopov www.DATART.sk, www.hej.sk, www.eta.sk. Spoločnosť v roku 2021 otvorila nový centrálny sklad v Senci, ktorý zdvojnásobil svoju kapacitu na 12 000 m2 s možnosťou ďalšieho rozšírenia. Počet zamestnancov ELEKTROSPEDu je v súčasnosti vyše 450 a spoločnosť počíta s ďalšou expanziou na slovenskom trhu.

DATART je popredným predajcom elektroniky a má vlastnú sieť maloobchodných predajní, ktoré nájdete v najväčších nákupných centrách na Slovensku. Okrem širokej ponuky produktov poskytuje svojim zákazníkom aj bohatú škálu služieb, medzi nimi DOPRAVART či RÝCHLART. Značka DATART si v roku 2020 obhájila Cenu kvality v súťaži Shop Roku v kategórii ELEKTRO a tiež Cenu kvality v kategórii BIELA TECHNIKA. Za rok 2021 si navyše prvýkrát odniesla titul Najdôveryhodnejšej značky v kategórii Elektro.

Hej.sk je akčný internetový obchod s ponukou elektroniky a hobby sortimentu. V roku 2020 sa značka v súťaži Shop Roku prebojovala medzi finalistov o Cenu kvality za rok 2020 v kategórii OBCHODNÉ DOMY.

ETA Slovakia je na slovenskom trhu synonymom pre domáce spotrebiče, a to nielen vďaka svojej dlhej tradícii, ale aj kvalite, dizajnu, životnosti a dostupnosti ponúkaného sortimentu. Každoročne prichádza na trh s novými a modernými výrobkami, ktoré si nájdu svojich priaznivcov na trhu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4097772  Megjelentetés dátuma: 11.2.2022  Alapbér (bruttó): 630 EUR/mesiac