Projektant elektro

ELEKTROPROJEKT, spoločnosť s ručením obmedzeným, Košice

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.06.2019
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 200 EUR/mesiac800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Projektovanie elektrických zariadení NN, VN.

Letný, zimný plat, mobilný telefón, flexibilný pracovný čas, možná práca z domu. Služobný automobil.

Žiadame zaslať štrukturovaný životopis a motivačný list na e-mail [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektroenergetika

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, kreatívna práca v kolektíve.

Spoločnosť Elektroprojekt spol. s r.o. Košice je dcérskou spoločnosťou spoločnosti Energodata s.r.o. Košice. Informácie o spoločnosti Elektroprojekt sú k dispozícii na stránke www.energodata-ke.sk alebo na kontakte [email protected]. Prípadne na telefonickom spojení Ing. Andrej Kmec 0915 944 002.
ID: 3644204  Megjelentetés dátuma: 15.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 - 1 200 EUR/mesiac800