Strategický nákupčí, logistik (elektro) 40-60 tis Kč měsíčně

ELEKTRO-ULDRICH, spol. s r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stabilní pražská elektromontážní společnost s dvacetiletou historií - Elektro Uldrich spol. s r.o. přijme do svého týmu manažera logistiky – nákupčího

Co vás čeká

  • Jednání a rozvoj vztahů s dodavateli elektro komponent, uzavírání smluv
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Zajištění plynulých a kvalitních dodávek pro jednotlivé stavby
  • Skladové hospodářství, evidence, příjem a výdej materiálu
  • Úzká spolupráce se stavbyvedoucím
  • Řešení nestandardních a krizových situací - s klienty a dodavateli

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (elektro)
  • Relevantní praxi v oblasti nákupu elektromateriálu
  • Výbornou orientaci v elektro materiálech
  • Zdatného vyjednavače
  • Komunikační dovednosti, příjemné vystupování
  • Zodpovědný přístup, asertivitu, důslednost, vysoké pracovní nasazení

Výhodou bude, pokud budete umět

  • MS Office (Excel)
  • účetní program Pohoda

Nabízíme

  • Motivující finanční ohodnocení + roční bonus
  • Individuální firemní bonusy (odměny z úspor v nákupu)
  • Jednorázový náborový příspěvek ve výši 60tis Kč
  • 13. plat
  • Pracovní notebook, mobilní telefon, služební vozidlo
  • Zázemí rostoucí společnosti
  • Přátelskou a uvolněnou atmosféru nezatíženou procesy velkých korporací
  • Možnost práce z domu

V případě zájmu a pro více informací volejte 602 305 888.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3386588  Megjelentetés dátuma: 11.5.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 40000 Kč/měsíc