Vodič VZV + obsluha strojných zariadení

ELEKTRO RECYCLING, s. r. o.

Miesto práce
Slovenská Ľupča
Termín nástupu
Ihneď
Hrubá mzda 740€ (základná mzda 576 EUR + výkonnostné príplatky 164EUR)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha VZV
- obsluha strojných zariadení (plne automatizovaná výroba)
- práca v 2 alebo v 3 zmennej prevádzke

Požiadavky na zamestnanca

- min. SŠ vzdelanie
- požadujeme preukaz vodiča VZV
- znalosti v strojárstve
- zodpovednosť, spoľahlivosť, základné technické znalosti
- samostatnosť pri plnení úloh
- bezúhonnosť

Spoločnosť ELEKTRO RECYCLING, s.r.o. pôsobí v oblasti nakladania s ostatným a s nebezpečným odpadom.

Je držiteľom autorizácie na spracovanie odpadov z elektrických a elektronických zariadení takmer všetkých kategórií v zmysle prílohy č. 6 zákona NRSR č. 79/2015 Z. z. o odpadoch.
V súčasnosti prevádzkuje jedny z najmodernejších recyklačných technológií na spracovanie chladiacich a mraziacich zariadení, osvetľovacích zariadení a svetelných zdrojov (žiarivky, výbojky) a ostatného elektroodpadu. Technologická úroveň liniek spĺňa tie najprísnejšie kritériá na spracovanie, ktoré určuje nielen legislatíva SR ale aj EÚ.

Okrem samotného spracovania spoločnosť zabezpečuje pomocou zberových spoločností odvoz elektroodpadu z územia celej SR a zhodnotenie ostatných odpadov vrátane opotrebovaných batérií, akumulátorov a plastov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3444899  Megjelentetés dátuma: 10.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Hrubá mzda 740€ (základná mzda 576 EUR + výkonnostné príplatky 164EUR)