Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Vodič kontajnerovej súpravy

ELEKTRO RECYCLING, s. r. o.

Miesto práce
Príboj, 976 13 Slovenská Ľupča
Termín nástupu
ihneď
850 EUR/mesiac- nástupný plat 850 ,- EUR + mesačné a koncoročné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie nákladného motorového vozidla a jeho bežná údržba.
Jazdy len po území SR - od pondelka do piatku (mimo víkendov a sviatkov)

Mesačné a koncoročné bonusy.

Informácie o výberovom konaní

Osobné benefity - bližšie info na pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

2

- vlastník karty do digitálneho tachografu
- prax s kontajnerovou súpravou a hákovým nakladačom
- oprávnenie na obsluhu hydraulického drapáka ,,ruky"
- zručnosti pri bežnej údržbe motorového vozidla

Spoločnosť ELEKTRO RECYCLING, s.r.o. pôsobí v oblasti nakladania s ostatným a s nebezpečným odpadom.

Je držiteľom autorizácie na spracovanie odpadov z elektrických a elektronických zariadení takmer všetkých kategórií v zmysle prílohy č. 6 zákona NRSR č. 79/2015 Z. z. o odpadoch.
V súčasnosti prevádzkuje jedny z najmodernejších recyklačných technológií na spracovanie chladiacich a mraziacich zariadení, osvetľovacích zariadení a svetelných zdrojov (žiarivky, výbojky) a ostatného elektroodpadu. Technologická úroveň liniek spĺňa tie najprísnejšie kritériá na spracovanie, ktoré určuje nielen legislatíva SR ale aj EÚ.

Okrem samotného spracovania spoločnosť zabezpečuje pomocou zberových spoločností odvoz elektroodpadu z územia celej SR a zhodnotenie ostatných odpadov vrátane opotrebovaných batérií, akumulátorov a plastov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2503117  Megjelentetés dátuma: 29.7.2020  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac