1 400 - 2 400 EUR

HW Projektový manažér

ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov

Miesto práce
Jesenná 26, Prešov-Solivar
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie zaujímavých medzinárodných projektov v oblasti vývoja HW
- plánovanie a analýza projektov (rozpočet, míľniky, zdroje)
- aktívne vyhľadávanie a riadenie interných a externých dodávateľov / tímov / kooperantov
- komunikácia na všetkých úrovniach projektu ( vedenie, projektový, tím, dodávatelia, obchod)
- radenie výkonnosti, zlepšovanie efektivity a produktivity

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1000 € + od 400 € mesačná variabilná zložka (v závislosti od skúseností)

- zaujímavá práca na medzinárodných vývojových projektoch
- osobnostný a profesionálny rast
- teambuildingy, akcie s rodinami
- benefity ( príspevok pri pracovnom výročí, životnom jubileu, narodení dieťaťa a iné)
- flexibilná pracovná doba a možnosť home office
- firemné fitness
- firemné stravovanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

- hľadáme zanietených ľudí s pozitívnym myslením a nadšením pre riadenie projektov
- schopnosť nachádzať nové riešenia, návrhy
- schopnosť rýchlo sa orientovať v oblasti IT, nových technológií
- strategické myslenie

Spoločnosť ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov je slovensko-nemecká vývojovo-výrobná spoločnosť. Patríme medzi lídrov výrobcov pokladničných riešení vo svete, vyvíjame, vyrábame a dodávame priemyselné počítače pre náročné pracovné prostredia. Prinášame inovatívne riešenia elektronického riadenia dokumentov. Máme štvrťstoročnú históriu a produkty so značkou ELCOM poznajú v 55-tich krajinách sveta.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Jesenná 26
08001 Prešov
ID: 3527226   Megjelentetés dátuma: 16.8.2019   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   od 1000 € + od 400 € mesačná variabilná zložka (v závislosti od skúseností)