Marketingový pracovník

ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov

Miesto práce
Jesenná 26, Prešov-Solivar
Termín nástupu
dohodou
od 673 € + od 180 eur mesačná prémia (a ďalšie zložky mzdy, v závislosti od skúseností kandidáta/dohodou)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme skúseného kreatívneho človeka, ktorý bude spolupracovať na tvorbe a realizácii marketingových aktivít. Tvorivý typ s nadšením pre marketing, ktorý bude spolupracovať v oblastiach:
- riadenie rozvoja produktového portfólia
- rating produktového portfólia - pridávanie a vyradzovanie produktov
- marketingový prieskum trhu, SWOT analýzy
- zadávanie inovačných podnetov na základe prieskumu trhu
- spolupráca pri vytváraní a zhodnotení business modelov pre produkty
- príprava podkladov na vytváranie informačných materiálov
- marketingová podpora obchodných partnerov
- realizácia marketingových kampaní

- možnosť sebarealizácie, aplikácie nápadov a nových moderných nástrojov na medzinárodných projektoch a trhoch
- tréningový a rozvojový program
- príležitosť pre kariérny rast (aj pre čerstvých absolventov)
- teambuildingy, akcie s rodinami
- benefity (príspevok pri pracovnom výročí, životnom jubileu, narodení dieťaťa, a iné)
- bonusy (zlepšovacie návrhy, odporúčanie nového zamestnanca, zastupovanie kolegu a iné)
- celková mzda závisí od skúseností kandidáta
- denná flexibilná pracovná doba
- firemné fitness
- firemné stravovanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- zanietenosť pre marketing
- záujem o aktuálne trendy v odbore a ich aplikáciu
- kreativita
- analytické, komunikačné a prezentačné schopnosti
- samostatnosť, precíznosť a efektívnosť

Spoločnosť ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov je slovensko-nemecká vývojovo-výrobná spoločnosť. Patríme medzi lídrov výrobcov pokladničných riešení vo svete, vyvíjame, vyrábame a dodávame priemyselné počítače a tablety pre náročné pracovné prostredia. Prinášame inovatívne riešenia elektronického riadenia dokumentov. Máme štvrťstoročnú históriu a produkty so značkou ELCOM poznajú v 55-tich krajinách sveta.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3439721  Megjelentetés dátuma: 18.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 673 € + od 180 eur mesačná prémia (a ďalšie zložky mzdy, v závislosti od skúseností kandidáta/dohodou)