Systémový inžinier (SMT)

ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov

Miesto práce
Jesenná 26, Prešov-Solivar
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- analýza a príprava podkladov potrebných pre tvorbu technologickej dokumentácie nových produktov
- spracovanie podkladov (TNG, kusovníky, karty tovaru), technickej dokumentácie, balíka programov pre strojový park SMT
- spracovanie podkladov pre naceňovanie nových produktov týkajúcich sa SMT
- spracovanie podkladov pre objednávanie špeciálnych nástrojov (sieťotlačové šablóny) a náhradných dielov pre strojový park SMT
- diagnostika chýb na zariadeniach linky SMT, spracovanie riešenia a realizácia riešení na odstránenie chýb a porúch na strojoch SMT
- vytváranie podkladov ku plánu údržby na zariadeniach SMT linky a kontrola dodržiavania plánu údržby
- komunikácia a konzultácie so servisnými strediskami a s externými firmami
- vypracovanie metodík celkovej efektívnosti zariadení a ich implementácia na zariadeniach SMT linky

- práca na medzinárodných projektoch v stabilnej a expandujúcej spoločnosti
- moderné pracovné prostredie
- osobnostný a profesionálny rast a rozvoj
- flexibilná denná pracovná doba
- teambuildingy, akcie s rodinami
- systém bonusov, odmien
- firemné fitness
- firemné stravovanie

Všetkým kandidátom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- znalosť problematiky SMT, ovládanie a programovanie osadzovacích SMT strojov
- základy technickej angličtiny
- dôslednosť, rozhľadenosť, flexibilita, ochota

Spoločnosť ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov je slovensko-nemecká vývojovo-výrobná spoločnosť. Patríme medzi lídrov výrobcov pokladničných riešení vo svete, vyvíjame, vyrábame a dodávame priemyselné počítače a tablety pre náročné pracovné prostredia. Prinášame inovatívne riešenia elektronického riadenia dokumentov. Máme štvrťstoročnú históriu a produkty so značkou ELCOM poznajú v 55-tich krajinách sveta.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2777769  Megjelentetés dátuma: 28.5.2021  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac