Nákupca

ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov

Miesto práce
Jesenná 26, Prešov-Solivar
830 - 1 300 EUR/mesiacod 830 € základná mzda + od 250 € mesačná prémia + ďalšie zložky mzdy (v závislosti od skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie objednávok a dodávok komponentov
- vyhľadávanie dodávateľov, vyjednávanie podmienok
- vystavovanie objednávok
- kontrola plnenia dodávok komponentov
- zabezpečenie všetkých dokladov potrebných pre príjem materiálu na sklad
- riadenie reklamačných konaní s dodávateľmi

- práca v stabilnej vývojovej spoločnosti
- príležitosť pre kariérny rast (aj pre čerstvých absolventov)
- ročné odmeny
- denná flexibilná pracovná doba
- teambuildingy, akcie s rodinami
- benefity (príspevok pri pracovnom výročí, životnom jubileu, narodení dieťaťa, a iné)
- bonusy (zlepšovacie návrhy, odporúčanie nového zamestnanca, zastupovanie kolegu a iné)
- firemné fitness
- firemné stravovanie

Informácie o výberovom konaní

Zaujala Vás naša pracovná ponuka?
Nech sa páči, zašlite nám bližšie informácie o Vašich skúsenostiach a znalostiach.
Informatívnym mailom Vám potvrdíme prijatie Vašej žiadosti.
Osobne kontaktujeme vybraných kandidátov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti v oblasti nákupu sú výhodou
- plynulá znalosť anglického jazyka slovom aj písmom
- chuť zdokonaľovať sa
- nasadenie, nadšenie z práce a chuť meniť veci k lepšiemu
- tímovosť, zodpovednosť, vytrvalosť

Spoločnosť ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov je slovensko-nemecká vývojovo-výrobná spoločnosť. Patríme medzi lídrov výrobcov pokladničných riešení vo svete, vyvíjame, vyrábame a dodávame priemyselné počítače a tablety pre náročné pracovné prostredia. Prinášame inovatívne riešenia elektronického riadenia dokumentov. Máme štvrťstoročnú históriu a produkty so značkou ELCOM poznajú v 55-tich krajinách sveta.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2704496  Megjelentetés dátuma: 9.1.2024  Alapbér (bruttó): 830 EUR/mesiac