Manažér výroby

ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov

Miesto práce
Jesenná 26, Prešov-Solivar
Termín nástupu
dohodou
od 1500 € - viac v závislosti od doterajších skúseností + mesačná variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie (plánovanie, realizácia a hodnotenie) procesu zavádzania a uvoľnenia produktov do sériovej výroby
- riadenie procesu sériovej výroby
- plánovanie sériovej výroby (termíny plnenia, náklady, kvalita, technologické a ľudské zdroje)
- organizácia a realizácia sériovej výroby
- meranie, analýzy a hodnotenie plnenia plánov výroby
- návrh a realizácia nápravných opatrení z hodnotenia plnenia výroby
- riadenie procesu nezhodného výrobku
- riadenie technologickej infraštruktúry (stroje a zariadenia) a pracovného prostredia
- riadenie procesu zlepšovania v procese výroby

- zaujímavá práca na medzinárodných projektoch
- osobnostný a profesionálny rast
- teambuildingy, akcie s rodinami
- benefity ( príspevok pri pracovnom výročí, životnom jubileu, narodení dieťaťa a iné)
- flexibilná pracovná doba
- firemné fitness
- firemné stravovanie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- skúsenosti v elektrotechnickom priemysle
- vyhláška 508/2009 Z. z - § 23 podmienkou
- znalosť technologických procesov pri spájkovaní, osadzovaní a testovaní DPS
- znalosť sortimentu elektrotechnických súčiastok
- znalosti v oblasti normotvornej činnosti v rozsahu osadzovania, spájkovania a testovania DPS
- agilné riadenie, flexibilita, snaha o rozvoj, schopnosť organizovať, strategické myslenie

Spoločnosť ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov je slovensko-nemecká vývojovo-výrobná spoločnosť. Patríme medzi lídrov výrobcov pokladničných riešení vo svete, vyvíjame, vyrábame a dodávame priemyselné počítače a tablety pre náročné pracovné prostredia. Prinášame inovatívne riešenia elektronického riadenia dokumentov. Máme štvrťstoročnú históriu a produkty so značkou ELCOM poznajú v 55-tich krajinách sveta.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1185916  Megjelentetés dátuma: 12.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1500 € - viac v závislosti od doterajších skúseností + mesačná variabilná zložka