Projektový inžinier

Elastomer Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 422, Beluša
Termín nástupu
ihneď
od 1600 € / brutto ( v závislosti od praxe a znalostí uchádzača )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plánovanie projektov:
- Project Kick Off
- Definícia APQP
- Vypracovanie a hodnotenie časového harmonogramu projektu
- Risk analysis
- Komunikácia s projektovým teamom na úrovni kompetenčného centra ako aj interných teamov
Design procesu a vývoj:
- Vytváranie projektového adresára a manažment projektových dokumentov
- Používanie špecifikácie foriem pri nových projektoch, aplikácia know how
- Manažment 3D dát – foriem, produktov
- Hodnotenie a uvoľňovanie foriem u dodávateľa
- Návrh nástrojov a zariadení – kick off, časový plán a validácia
- Plánovanie a koordinácia výrobných pokusov pre SOP
- Vyhodnocovanie výrobných pokusov a návrh nápravných opatrení
- Validácia kapacít
- Vypracovanie procesnej dokumentácie
- Spolupráca na: pFMEA, APQP, PPAP,
Manažment zmeny:
- Identifikácia potrieb technických zmien
- Organizácia a validácia testov

Pružný pracovný čas
Vstupné zaškolenie
Rozširovanie svojich znalostí formou rôznych školení a tréningov
Ročná odmena podľa výsledkov spoločnosti
Stravný lístok v hodnote 4,00 €
Darčeky na Mikuláša, Vianoce
Športový deň, Vianočné posedenie
Darčekové poukážky na Veľkú noc a Vianoce

Záujemcov žiadame o zaslanie životopisu v slovenskom aj anglickom jazyku.
Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Uvítame ak bude mať uchádzač skúsenosti hlavne v oblasti:
- Automobilový priemysel
- Industralizácia, projektové riadenia
- Gumárenský priemysel/ plasty
- Vstrekovacie lisy

Spoločnosť Elastomer Solutions s.r.o. je medzinárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou výrobkov z technickej gumy pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3784504  Megjelentetés dátuma: 11.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1600 € / brutto ( v závislosti od praxe a znalostí uchádzača )