Údržbár - elektrikár

Elastomer Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 422, 018 61 Beluša
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiac+ 150 € osobné ohodnotenie + 50 € dochádzkový bonus po uplynutí skúšobnej doby + Zákonné mzdové príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečovanie stabilného chodu vstrekolisov v 3-zmennej prevádzke /vstrekolisy na gumu
- Odstraňovanie elektrických/mechanických porúch na zariadeniach/strojoch
- Nastavenie parametrov stroja pre daný výrobok podľa výrobnej dokumentácie a technologického postupu
- Výmena foriem na lisoch
- Bezodkladné riešenie vzniknutých problémov a nedostatkov a ich následné hlásenie kompetentným osobám

-Vstupné zaškolenie
-Rozširovanie znalostí formou tréningov
-Darčekové poukážky na Veľkú noc 30 € a Vianoce 50 €
-Ročná odmena podľa výsledkov spoločnosti
-Stravný lístok 4,00 € (doplatok zamestnanec 0,98 €)
-Darčeky na Mikuláša, Vianoce
-Športový deň, Vianočné posedenie

Svoje životopisy nám zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu alebo nás kontaktujte na uvedené telefónne číslo.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrikár, mechanik

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vyhláška §21 alebo §22
Preukaz na obsluhu VZV

Osobnostné vlastnosti:
- spoľahlivosť, zodpovednosť, ochota pracovať, flexibilita

Spoločnosť Elastomer Solutions s.r.o. je medzinárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou výrobkov z technickej gumy pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3302676  Megjelentetés dátuma: 21.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac