Lisovač/ka vo výrobe

Elastomer Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 422, 018 61 Beluša
Termín nástupu
ihneď
základná mzda 525 €/ brutto + odmeny 0 -375 € + dochádzkový bonus po skúšobnej dobe 50 € + Zákonné mzdové príplatky = Priemerná mesačná mzda po zaučení 1050 €/ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Lisovanie výrobkov z technickej gumy na vstrekovacích lisoch
Dodržiavanie technologických postupov na ovládacom paneli vstrekolisu
Dávkovanie zmesi do šneku - kontrolovanie zasunutia pásika materiálu do šneku
Kontrola čistoty zmesi vchádzajúcej do šneku
Práca v 4-zmennej prevádzke - 5 dní poobedná - 2 dni voľno- 4 dni ranná - 3 dni nočná - 4 dni voľno- 3 dni ranná - 4 nočná- 3 dni voľno

Darčekové poukážky na Veľkú noc 30€ a Vianoce 50 €
Príspevok na pranie kvartalne 25 €
Stravné lístky v hodnote 3,6 € - doplatok zamestnanec 0,88 €
Príplatok za prácu cez víkend
Príplatok za prácu vo sviatok 100%
Príplatok za prácu v Hlučnom prostredí
Príspevok zamestnávateľa na DDS
Príplatok za prácu nadčas PO-PIA
Príplatok za prácu nadčas víkend a sviatok

Životopisy nám prosím zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu alebo nám volajte na uvedené telefónne číslo.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gumárenský priemysel

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

prax vítaná v oblasti spracovania gumárenskej zmesi na vstrekolisoch ale nie je nutná, zamestnancov si zaučíme

Spoločnosť Elastomer Solutions s.r.o. je medzinárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou výrobkov z technickej gumy pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2384499  Megjelentetés dátuma: 23.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základná mzda 525 €/ brutto + odmeny 0 -375 € + dochádzkový bonus po skúšobnej dobe 50 € + Zákonné mzdové príplatky = Priemerná mesačná mzda po zaučení 1050 €/ brutto