Konzultant implementácie softvérových projektov – HR a mzdová oblasť

Elanor Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
možný ihneď, resp. dohodou
Základná zložka od 1000 eur + odmeny podľa interného odmeňovacieho poriadku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš výzvy? Pracoval si už v oblasti HR? Vieš ako fungujú mzdové procesy? Chcel by si objaviť druhú stranu ako funguje softvér na ktorom sa spracovávajú mzdy? Alebo chceš do svojho portfólia pridať ďalší softvér, ktorého fungovanie chceš objavovať? Neváhaj a pošli nám svoj CV na pozíciu tímu konzultanta/konzultantku implementácie softvérových projektov pre mzdovú oblasť.

Charakteristika obsadzovanej pracovnej pozície:
* Všestranná a samostatná činnosť pri implementácií služieb a informačného systému pre riadenie ľudských zdrojov v oblasti mzdovej agendy.
* Analýza požiadaviek zákazníkov
* Školenie užívateľov systému
* Aktívna účasť na obchodných prezentáciách.

* Tímová tvorivá práca v spoločnosti s významným postavením na trhu.
* Perspektíva dlhodobého osobného odborného rozvoja.
* Flexibilný pracovný čas
* Angličtina na pracovisku
* Priateľská atmosféra
* Skvelá káva a čaj
* Príspevky pri pracovnom jubileu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky zamestnávateľa:
* Praktické znalosti najmä z oblasti mzdových procesov vrátane legislatívy (sú výhodou, nie podmienkou)
* Orientácia v oblasti IS/IT – najlepšie znalosť práce s personálnym a mzdovým informačným systémom.
* Veľmi dobrá znalosť práce na PC a skúsenosť s kancelárskym SW (MS Office).
* Vzdelanie: minimálne SŠ.
* Analytické schopnosti
* Jazykové znalosti: angličtina – pokročilá znalosť, minimálne B1.
* Vodičský preukaz a prax v riadení motorového vozidla nutná – s pozíciou je spojené cestovanie.
* Veľmi dobré komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie, samostatnosť, pracovná a časová flexibilita, kreativita, dôkladnosť a spoľahlivosť.

Spoločnosť Elanor pôsobí na trhu ako popredný dodávateľ v oblasti vývoja a implementácie informačných systémov pre riadenie ľudských zdrojov a je jedným z najvýznamnejších poskytovateľov outsourcingu mzdovej a personálnej oblasti na slovenskom aj medzinárodnom trhu. Ďalšie informácie o spoločnosti: www.elanor.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3611791  Megjelentetés dátuma: 5.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Základná zložka od 1000 eur + odmeny podľa interného odmeňovacieho poriadku