Jelentkezzen önéletrajz nélkül Можливість для людей з України

Výroba rozvádzačov NN - Príležitosť pre skúseného technika

EL-TECH, s. r. o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 1 400 EUR/hod.Finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta. Pri plnení požadovaných / očakávaných výkonov a ďalších súvisiacich parametrov výkonu funkcie možnosť dosiahnutia vyššej mesačnej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Montáž a kompletáž rozvádzačov NN vrátane potrebnej zámočníckej práce podľa dokumentácie
  • Zapájanie kabeláže v rozvádzači
  • Vykonávanie skúšok na rozvádzači
  • Plnenie operatívnych úloh útvaru podľa pokynov nadriadeného
  • Zabezpečovanie technických parametrov určených projektom, platnými normami a predpismi
  • Zodpovednosť za vykonanú prácu z pohľadu kvality a bezpečnosti práce
  • Pri dobrých skúsenostiach možnosť vedenia tímu pracovníkov
  • Zabezpečenie dodržiavania bezpečnostných opatrení v pracovnom prostredí
  • Spolupráca s ostatnými oddeleniami pri riešení technických problémov

Typický deň na pracovnej pozícii:

  • Ranné stretnutie so zástupcami oddelenia a plánovanie pracovných úloh
  • Montáž a kompletáž rozvádzačov NN a zapájanie kabeláže v rozvádzači
  • Vykonávanie skúšok na rozvádzači a zabezpečenie technických parametrov určených projektom

Pracovná doba:

  • 8-hodinová pracovná zmena
  • Pracovná doba v bežných pracovných dňoch

  • Práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnými skúsenosťami.
  • Jedinečná príležitosť pracovať pri realizácii veľkých a zaujímavých projektov v oblasti energetiky.
  • Možnosť osobného rastu.
  • Zaujímavý sociálny program.
  • Motivujúce platové ohodnotenie.
  • Tréningy a školenia pre osobný a odborný rozvoj.
  • Seriózne jednanie a priateľský prístup.
  • Odborné vzdelávanie a príležitosť zlepšovať svoje odborné zručnosti.
  • Športové a spoločenské aktivity pre zlepšenie tímovej spolupráce a zdravia zamestnancov.
  • Moderné pracovné priestory a zariadenia pre pohodlné a efektívne pracovné prostredie.

Informácie o výberovom konaní

Nástup možný ihneď.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie elektrotechnického zamerania (silnoprúd)

Ostatné znalosti

Výroba rozvádzačov - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• odborná spôsobilosť podľa Vyhlášky č. 508/2009 Z. z. min. § 23 - 24
• zodpovednosť;
• samostatnosť;
• spoľahlivosť;
• dôslednosť;
• schopnosť tímovej spolupráce;
• manuálna zručnosť;
• výborná fyzická kondícia;
• čítanie elektro - technickej dokumentácie;

EL-TECH, s. r. o. je dynamickým aktérom na slovenskom trhu, špecializujúcim sa na komplexné dodávky elektro-energetických a inžinierskych stavieb. Poskytujeme kompletnú projektovú dokumentáciu v rámci našich projektových prác. Rozvoj a kvalita sú pre nás kľúčovými hodnotami - okrem našich komplexných riešení v oblasti elektro-energetiky sa neustále rozvíjame aj v stavebníctve, zvyšujeme odbornosť a zabezpečujeme spoľahlivé a vysoko kvalitné riešenia pre našich zákazníkov.

Kontakt

ID: 3983978  Megjelentetés dátuma: 12.4.2024  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/hod.