Moderátor FMEA

Ekoporadca s.r.o.

Miesto práce
Česko, Moravskosliezsky kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Moderuje, vypracováva a aktualizuje konštrukčné a procesné FMEA v programových a riešiteľských tímoch
- Školí ostatných pracovníkov v oblasti FMEA
- Koordinuje realizáciu nápravných opatrení
- Kontroluje zhodu špecifických znakov FMEA, plánov kontroly a riadenia a agendy špecifických znakov
- Prezentuje FMEA pri auditoch a zákazníkovi
- Vedie prezenčné listiny

Miesto výkonu práce: Moravskoslezský kraj

- Zaujímavé finančné ohodnotenie
- Príspevok na ubytovanie alebo dopravu
- 5 týždňov dovolenky, 13. plat
- ďalšie benefity v závislosti na ekonomických výsledkoch
- Zmluvu na dobu neurčitú
- Osobnostný a odborný rozvoj

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárdoná spoločnosť pôsobiaca v automotive.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

- SŠ vzdelanie ekonomického alebo technického smeru
- Prax v oblasti kvality v automotive
- AJ na základnej úrovni
- PC znalost - MS Office
- Odolnosť voči stresu, schopnosť práce v tíme, samostatnosť, ochotu cestovať
- Vodičský preukaz sk. B

Spoločnosť EKOPORADCA s.r.o. bola založená v Poprade v roku 1996 a je modernou, dynamicky sa rozvíjajúcou spoločnosťou poskytujúcou personálne služby s cieľom dosiahnuť spokojnosť, tak na strane klienta, ako aj kandidáta. Sme nezávislou spoločnosťou čerpajúcou z dlhoročných skúseností a nadštandardných vedomostí o trhu práce, pracovnom práve a taktiež business consultingu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3304679  Megjelentetés dátuma: 7.2.2018