Servisný technik plastových okien

EKOPLAST RA s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servis plastových okien v MORAVSKO-SLEZKOM KRAJI / CZ

Služobné auto
Ubytovanie

Poskytujeme pozáručný servis plastových okien a dverí všetkých typov, núdzové otváranie zamknutých dverí, vymena izolačných a bezpečnostných skiel, premazanie a výmena tesnenia, odstránenie mechanických závad na oknách, nastavenie, odstránenie prefukovania a rosenia okien a dverí, oprava a výmena častí kovania, zabezpečovanie okna proti zlodejom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

Náš uchádzač by mal byť hlavne zručný a komunikatívny . Nieje u nás potrebná prax zaškolíme.

V spoločnosti Ekoplast RA sa špecializujeme na poskytovanie vysokokvalitných riešení tesnenia plastových okien pomocou kvalitného tesniaceho materiálu najvyššej kvality. Naše riešenia na mieru sú prispôsobené špecifickým potrebám, čím sa zabezpečí dokonalé prispôsobenie a maximálna energetická účinnosť. Naša firma sa špecializuje na montáž tesnení a nastavenie plastových okien s dodatočnou zárukou kvality. Zabezpečujeme odbornú inštaláciu tesniacich materiálov na minimalizáciu únikov a presné nastavenie okien pre optimálnu funkčnosť.
ID: 3736449  Megjelentetés dátuma: 29.6.2023  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac