Energetik

Ekonomická univerzita v Bratislave

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.12.2021
791,5 - 909,5 EUR/mesiacZákladná mzda podľa dĺžky odbornej praxe, osobný príplatok po prvom mesiaci (450,00), neskôr možné zvýšenie, odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Energetik zabezpečuje ucelenú agendu energetického hospodárstva zamestnávateľa, sleduje rozpočet, vykonáva analýzy spotreby, vedie evidenciu energet. zariadení, zostavuje plán údržby zariadení, riadi odber a rozvod energií , zabezpečuje revízie

5 dní dovolenky navyše nad zákonom stanovený rozsah, možnosť ubytovania v študentskom domove, príspevok na DDS, možnosť rekreácie v zariadeniach EUBA, denný pracovný čas 7,5 h

Informácie poskytne Ing. Jozef Cerovský, ved. Oddelenia prevádzky a investícií ([email protected])

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ (SŠ) vzdelanie technického zamerania, elektrotechnik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
SAP Basis - Základy

Vodičský preukaz

A, B

Prax na pozícii/v oblasti

9

Počet rokov praxe

9

Odborná spôsobilosť - § 5 zák. č. 251/2012 Z.z., § 23 vyhlášky 508/2009 Z.z., preukaz IBP na obsluhu vyhradeného tech. zariadenia tlakového v prevádzke tepelného hospodárstva EUBA

Ekonomická univerzita v Bratislave bola založená v roku 1940 ako prvá vysoká škola ekonomického zamerania na Slovensku. Predstavuje jednu z najvýznamnejších vzdelávacích a vedeckovýskumných inštitúcií v Slovenskej republike. Počas svojej existencie vychovala vyše 112 000 absolventov. V súčasnosti tu študuje 7 400 študentov.
ID: 4027829  Megjelentetés dátuma: 25.10.2021  Alapbér (bruttó): 791,5 EUR/mesiac