Referent oddelenia prevádzky a investícií

Ekonomická univerzita v Bratislave

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.9.2020
Od 699,5 EUR/mesiacpo uplynutí skúšobnej doby osobný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

organizovanie výkonu prác spojených s hospodárskou prevádzkou (upratovanie, dozor v objektoch)

týždeň dovolenky navyše nad zákonom stanovený rozsah, denný pracovný čas 7,5 h, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie

Informácie záujemcom poskytne vedúci oddelenia prevádzky a investícií Ing. Jozef Cerovský, 02 67295262, 02 67295197

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, stredné všeobecné

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

bezúhonnosť, dobré organizačné schopnosti vrátane schopnosti organizovať prácu väčšieho kolektívu upratovačiek a vrátnikov, flexibilita, skúsenosti z oblasti upratovania a čistenia

Ekonomická univerzita v Bratislave bola založená v roku 1940 ako prvá vysoká škola ekonomického zamerania na Slovensku. Predstavuje jednu z najvýznamnejších vzdelávacích a vedeckovýskumných inštitúcií v Slovenskej republike. Počas svojej existencie vychovala vyše 112 000 absolventov. V súčasnosti tu študuje 7 400 študentov.
ID: 3929387  Megjelentetés dátuma: 5.8.2020  Alapbér (bruttó): 699,5 EUR/mesiac