Pomocná sila v bufete/kuchyni

Ekonomická univerzita v Bratislave

Miesto práce
Bratislava Petržalka, Petržalka
Termín nástupu
15.10.2019
Mzdové podmienky (brutto)
520 - 624 EUR/mesiac520,00 - 624,00

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocné práce v bufete/kuchyni

Týždenný pracovný čas 37,5 h, 5 dní dovolenky navyše, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie

Informácie poskytne vedúca bufetu tel. č. 02/67295272, 02/67295365

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

spoločné stravovanie

prax v spoločnom stravovaní minim. 3 roky, zdravotný preukaz, bezúhonnosť

Ekonomická univerzita v Bratislave bola založená v roku 1940 ako prvá vysoká škola ekonomického zamerania na Slovensku. Predstavuje jednu z najvýznamnejších vzdelávacích a vedeckovýskumných inštitúcií v Slovenskej republike. Počas svojej existencie vychovala vyše 112 000 absolventov. V súčasnosti tu študuje 7 400 študentov.
ID: 3783103  Megjelentetés dátuma: 9.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 520 - 624 EUR/mesiac520,00 - 624,00