Prevádzkový technik elektroúdržby

Ekonomická univerzita v Bratislave

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.9.2019
Mzdové podmienky (brutto)
563,00 - 662,00 + osobný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vykonáva elektrikárske práce, opravy, pripravuje podklady k zabezpečeniu prevádzky elektrických zariadení, kontroluje podklady pre fakturáciu prác od dodávateľov opráv elektr. zariadení, zostavuje plán údržby elektr.zariadení

kratší denný pracovný čas, týždeň dovolenky navyše, príspevok na dôchodkové sporenie, možnosť ubytovania v ŠD, možnosť rekreácie v zariadeniach zamestnávateľa

Požadujeme elektrotechnické vzdelanie s maturitou, prax minim. 5 rokov, Vyhl. 508/2009 Z.z., § 22, resp. § 23, fyzická zdatnosť, bezúhonnosť. Informácie poskytne Ing. Jozef Cerovský, 02 67295262

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, vyhl. 508/2009 Z.z., § 22, resp. § 23

Ekonomická univerzita v Bratislave bola založená v roku 1940 ako prvá vysoká škola ekonomického zamerania na Slovensku. Predstavuje jednu z najvýznamnejších vzdelávacích a vedeckovýskumných inštitúcií v Slovenskej republike. Počas svojej existencie vychovala vyše 112 000 absolventov. V súčasnosti tu študuje 7 400 študentov.
ID: 3734941  Megjelentetés dátuma: 8.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 563,00 - 662,00 + osobný príplatok