Referent v Centre na zabezpečenie a podporu kvality vzdelávania na EU v Bratislave

Ekonomická univerzita v Bratislave

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.9.2019
Mzdové podmienky (brutto)
729,00 - 875,00 + osobný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koordinovanie, usmerňovanie, zabezpečovanie vybranej časti agendy, spracovanie údajov do formy podkladov pre potreby vnútorného systému hodnotenia kvality vzdelávania, podkladov pre medzinárodnú akreditáciu, komunikácia s fakultami a celouniverzitnými pracoviskami pri zadávaní prieskumov, spracovanie získaných dát a ich prezentácia

Kratší denný pracovný čas, 5 dní dovolenky navyše, možnosť ubytovania v ŠD, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, možnosť rekreácie v ubytovacích zariadeniach zamestnávateľa.

žiadosť o prijatie do zamestnania spolu so životopisom, motivačným listom a dokladmi o vzdelaní pošlite na adresu Personálne oddelenie, Dolnozemská cesta 1, 852 35 Bratislava

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

zodpovedný prístup, precíznosť, bezúhonnosť

Ekonomická univerzita v Bratislave bola založená v roku 1940 ako prvá vysoká škola ekonomického zamerania na Slovensku. Predstavuje jednu z najvýznamnejších vzdelávacích a vedeckovýskumných inštitúcií v Slovenskej republike. Počas svojej existencie vychovala vyše 112 000 absolventov. V súčasnosti tu študuje 7 400 študentov.
ID: 3726791  Megjelentetés dátuma: 29.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 729,00 - 875,00 + osobný príplatok