Údržbár automatizovanej linky

Greentech Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Partizánska cesta, Banská Bystrica
Termín nástupu
22.10.2019
780 - 1 100 EUR/mesiac+ príplatky a odmeny v závislosti od dosiahnutých výkonov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného a manuálne zručného údržbára s praxou, ktorý:
- vykonáva pravidelnú ako aj operatívnu údržbu a opravu technologických zariadení a náradia
- zabezpečuje požiadavky na náradie, špeciálne náradie, mechanické a elektrické technologické prípravky pre potreby výrobného úseku a zodpovedá za ich údržbu a opravy (v prípade potreby využíva služby externých firiem)
- navrhuje a konštrukčne realizuje mechanické a elektrické prípravky a vedie evidenciu týchto prípravkov
- zodpovedá za presnú evidenciu a pravidelnú inventarizáciu technologických zariadení, náhradných dielov, prístrojov a náradia používaného vo výrobe
- zodpovedá za presnú evidenciu a pravidelnú inventarizáciu skladu náhradných dielov a mazív
- spolupracuje pri vypracovávaní metodických postupov používania a údržby technologických zariadení vo výrobe.
- dohliada na stav evidencie prevádzkových denníkov technologických zariadení vo výrobe
- spolupracuje s majstrami, operátormi a s ďalšími zainteresovanými pracovníkmi pri riešení problémov z hľadiska používaných technológií
- štvorzmenná prevádzka

Chceš sa stať súčasťou rozvoja recyklačného priemyslu na Slovensku ? Chceš pracovať na najmodernejšej recyklačnej linke na PET fľaše v širokom okolí? V Tvojom slovníku sa nenachádzajú slová nedá sa, neviem, nechcem ? Máš chuť napredovať ?
Ak je väčšina Tvojich odpovedí kladných, radi Ťa privítame v našom tíme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

automechanik, strojník, elektrotechnik

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- dokonalé znalosti technologických procesov a metód používaných vo výrobe
- zváračský preukaz výhodou
- Vyhláška §22 nad 1000V výhodou
- manuálna zručnosť
- technická gramotnosť
- samostatnosť
- spoľahlivosť
- organizovanie a plánovanie práce

Spoločnosť Greentech Slovakia s.r.o. je jedným z najväčším recyklátorov PET fliaš v regióne a je súčasťou nadnárodnej skupiny Green Group s recyklačnými fabrikami v Rumunsku, Litve a na Slovensku. Viac info na: www.green-group-europe.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3635014  Megjelentetés dátuma: 13.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 780 - 1 100 EUR/mesiac+ príplatky a odmeny v závislosti od dosiahnutých výkonov