Kvalifikovaný operátor výroby

Greentech Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Partizánska cesta, Banská Bystrica
Termín nástupu
22.10.2019
720 - 1 000 EUR/mesiac+ príplatky a odmeny v závislosti od dosiahnutých výkonov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha výrobnej linky na recykláciu PET fliaš
- práca s kontrolným panelom
- obsluha VZV, riadenie logistiky v hale
- štvorzmenná prevádzka

Chceš sa stať súčasťou rozvoja recyklačného priemyslu na Slovensku ? Chceš pracovať na najmodernejšej recyklačnej linke na PET fľaše v širokom okolí? V Tvojom slovníku sa nenachádzajú slová nedá sa, neviem, nechcem ? Máš chuť napredovať ?
Ak je väčšina Tvojich odpovedí kladných, radi Ťa privítame v našom tíme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

2

- prax na obsluhe linky min 2 roky
- držiteľ preukazu obsluhy VZV
- držiteľ strojníckeho preukazu výhodou
- manuálne zručnosti, technické myslenie a schopnosť koncentrácie na prácu

Spoločnosť Greentech Slovakia s.r.o. je jedným z najväčším recyklátorov PET fliaš v regióne a je súčasťou nadnárodnej skupiny Green Group s recyklačnými fabrikami v Rumunsku, Litve a na Slovensku. Viac info na: www.green-group-europe.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3494941  Megjelentetés dátuma: 13.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 720 - 1 000 EUR/mesiac+ príplatky a odmeny v závislosti od dosiahnutých výkonov