Si technický typ? Máš plno nápadov ako optimalizovať procesy? Máš rád zmeny aj ich vieš zavádzať? Tak poď a staň sa našim procecesným inžinierom!

EKOLTECH spol. s r.o. Lučenec

Miesto práce
Fiľakovo
Termín nástupu
ihneď
1 200 EUR/mesiacVýška brutto mzdy odstupňovaná od dĺžky praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-zodpovednosť za správne nastavenie procesov vo výrobe
- analyzovanie všetkých častí výrobného procesu za účelom optimalizácie a znižovania nákladov
- zavádzanie nových pracovných postupov s cieľom zvýšenia kvality produktov a dosiahnuť čo najvyššiu produktivitu práce
- úzka spolupráca s oddelením kontroly kvality, technológmi a manažérom výroby
- sledovanie reportovanie najzávažnejších chýb a nedostatkov vo výrobných procesoch a návrh na zlepšenie

- mzda vždy vyplatená načas a v 100% výške
- komplexný školiaci program
- preplatenie vstupnej lekárskej prehliadky
- práca v stabilnej spoločnosti
- príspevok zamestnávateľa na III.dôchodkový pilier
- vízia dlhodobého pracovného pomeru v príjemnom kolektíve
- dotované závodné stravovanie
- firemné akcie pre zamestnancov
- ocenenie pri pracovnom jubileu

Ďakujeme za Váš čas, ktorý ste venovali prečítaniu našej ponuky a následne prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť. Po dôkladnom posúdení Vášho životopisu, Vám budeme telefonicky kontaktovať a pozývať na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárska

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Základy

- technická gramotnosť
- aktívny prístup k riešeniu problémov
- odolnosť voči stresu
- skúsenosť s vedením ľudí

V súčasnosti patrí EKOLTECH spol. s r.o. medzi tradičných výrobcov nábytku na Slovensku. Za pomoci vysokokvalitnej produkcie sa úspešne etablovala medzi dodávateľmi pre spoločnosť IKEA. Spoločnosť vznikla v roku 1998, kedy oživila výrobu v bývalom výrobnom podniku Mier a pokračovala vo viac než 100 ročnej tradícii výroby nábytku vo Fiľakove. Vďaka nekompromisným požiadavkám na kvalitu a rozsiahlym skúsenostiam s povrchovou úpravou v nábytkárskom priemysle, dokáže uspokojiť aj najnáročnejšieho zákazníka. Nepretržité inovácie a investície do strojných zariadení vedú k dosahovaniu nových štandardov vo výrobe.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3865710  Megjelentetés dátuma: 7.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac