Robotník skladu hotových výrobkov - obsluha VZV

EKOLTECH spol. s r.o. Lučenec

Miesto práce
Šavoľská cesta 62, Fiľakovo
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 €/mes.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* obsluhovanie vysokozdvižných, paletových, vychystávacích a systémových vozíkov
* skenovanie paletových štítkov, práca s čítačkami
* vykonávanie základnej údržby zvereného vozidla
* spolupracovanie pri vykonávaní inventúry

* práca v stabilnej a stále sa rozvíjajúcej výrobnej spoločnosti
* odborný rast a rozvoj profesijnej kariéry
* závodné stravovanie
* rôzne firemné benefity
* darčekové poukážky

Termín výberového konania je len informatívny. Uchádzači, ktorí budú spĺňať požiadavky, po posúdení životopisov, budú telefonicky kontaktovaní a prizvaní na konkrétny termín, na výberové konanie do našej spoločnosti. Uchádzačov, ktorých nekontaktujeme, nespĺňajú naše požiadavky, a touto formou im Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Oprávnenie (preukaz) na VZV triedy: I, II a skupiny W1 (vysokozdvižné vozíky do 5 ton).
* organizovanie a plánovanie práce
* tímová práca
* analyzovanie a riešenie problémov
* samostatnosť

V súčasnosti patrí EKOLTECH spol. s r.o. medzi tradičných výrobcov nábytku na Slovensku. Za pomoci vysokokvalitnej produkcie sa úspešne etablovala medzi dodávateľmi pre spoločnosť IKEA. Spoločnosť vznikla v roku 1998, kedy oživila výrobu v bývalom výrobnom podniku Mier a pokračovala vo viac než 100 ročnej tradícii výroby nábytku vo Fiľakove. Vďaka nekompromisným požiadavkám na kvalitu a rozsiahlym skúsenostiam s povrchovou úpravou v nábytkárskom priemysle, dokáže uspokojiť aj najnáročnejšieho zákazníka. Nepretržité inovácie a investície do strojných zariadení vedú k dosahovaniu nových štandardov vo výrobe.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3582604  Megjelentetés dátuma: 21.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700 €/mes.