Zámočník - potrubár

EKOFLUID, s.r.o.

Miesto práce
Ku Bratke 5, Levice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
8 EUR/hod.uvedená výška predstavuje minimálnu garantovanú sumu, vzťahujúcu sa na uvedenú pracovnú pozíciu pre kandidáta s uvedenou odbornou praxou. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašou odbornou praxou a odbornými znalosťami

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba komponentov podľa výkresovej dokumentácie, ovládanie a dodržiavanie
pracovných postupov na základe platnej výrobnej dokumentácie
- zámočnícke a ostatné pomocné práce na výrobe strojov, nástrojov a ich častí.
- montáž komponentov podľa dokumentácie a pokynov priameho nadriadeného
- manipulácia s materiálom, prehľad o potrebe dielov
- delenie materiálu pásovou pílou, stehovanie, meranie, brúsenie
- práca samostatne aj v skupine
- dodržiavanie stanovených pravidiel, pokynov nadriadených a čistoty na pracovisku

- Trvalý pracovný pomer
- Jednozmenná prevádzka
- Možnosť nadčasov
- Pravidelné školenia a obnova preukazov
- Garancia mzdy načas
- Finančný príspevok na stravovanie
- Práca v stabilnej spoločnosti
- Vízia dlhodobého pracovného pomeru

Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu, zašlite prosím štrukturovaný životopis spolu s motivačným listom a fotografiou na email: [email protected]

K životopisu pripojte prosím, nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov v tomto znení:
Súhlasím, aby spoločnosť Ekofluid, s.r.o. spracovávala moje osobné údaje v poskytnutých dokumentoch v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov, ktorý spĺňajú naše požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- základy zvárania v ochrannej atmosfére plynov ZM1 (CO2)
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- zodpovedný prístup k práci
- vyžaduje sa praktické myslenie pre riešenie technických problémov
- práca si vyžaduje bystrý úsudok, ochotu prevziať zodpovednosť za svoju prácu, učiť sa nové veci a spolupracovať s kolektívom,
- vhodné je mať zváračský preukaz a skúsenosti, nie je podmienka
- výhodou je preukaz VZV, nie je podmienka

Spoločnosť Ekofluid s.r.o. sa od svojho založenia v roku 1996 sústreďuje na výrobu filtračných zariadení používaných na filtráciu a regeneráciu transformátorového oleja a odstránenie korozívnej síry z transformátorového oleja.
Naše produkty celosvetovo používajú všetky energetické odvetvia, ako sú prevádzkovatelia prenosových a rozvodných sietí, spoločnosti vyrábajúce energiu, spoločnosti poskytujúce služby v oblasti transformátorov, ako aj mnohí zákazníci v priemysle.
Počas rokov naše zariadenia neustále inovujeme a našu spoločnosť rozvíjame a rozširujeme istými krokmi.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3135786  Megjelentetés dátuma: 21.12.2021  Alapbér (bruttó): 8 EUR/hod.