Asistentka v účtovnej spoločnosti

EKO TEAM s.r.o.

Miesto práce
Kultúrna 19, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 000 EUR/mesiac600 + variabilná zložka 200 - 400 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma Vás účtovníctvo, ale netrúfate si naň? Baví Vás podporovať pracovný tím? Ste šikovná v administratívnych a organizačných prácach?

Začnete administratívnymi a pomocnými prácami ako scanovanie, triedenie dokladov a ich zakladanie, aby ste spoznali náš systém, telefonická komunikácia, komunikácia s našimi klientmi atď.

Vaša spokojnosť a rast závisia len na vašich pracovných výsledkoch. My Vám k tomu poskytneme:
- Motivujúci odmeňovací systém úmerný výkonom a schopnostiam zamestnanca,
- flexibilný pracovný čas,
- práca šitá na mieru podľa Vašich schopností a záujmu,
- mladý, priateľský kolektív a rodinná atmosféra,
- pravidelné školenia, osobná účasť na rozvoji firmy, odborná podpora pri plnení pracovných úloh a cieľov, príležitosť spoznať účtovné a administratívne špecifiká z rôznych oblastí podnikania.

Šikovný tím si zaslúži extra podporu na pracovisku:
- raz za mesiac spoločné raňajky,
- voda, káva, čaj,
- ovocie a vitamíny.

Sú Vaše účtovné zručnosti a prax väčšie ako požadujeme? Ozvite sa nám, možno hľadáme aj Vás.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Logické myslenie,
- orientácia na detaily
- schopnosť a záujem prispôsobovať sa technickému pokroku
Lojálnosť, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, schopnosť rýchlo sa učiť, iniciatíva, samostatnosť, zodpovednosť, ochota pracovať v tíme a PRE tím.

Účtovných spoločností je veľa. Ale tá naša je pre ľudí, ktorí nechcú pracovať vo veľkých sklenených budovách a open space a ktorí vedia, že práca môže byť zaujímavá aj v tichom prostredí v rodinnom dome.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3736051  Megjelentetés dátuma: 9.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 - 1 000 EUR/mesiac600 + variabilná zložka 200 - 400 EUR