Obslužný pracovník malej mechanizácie

EKO-podnik VPS

Miesto práce
Račianska 28, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
650,- € + príplatky a odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Počas letnej sezóny pracuje ako robotník - obkášač v sadovníckej skupine, v zimnej sezóne sa podieľa na zimnej údržbe spravovaných objektov, obsluhuje stroje a zariadenia pri údržbe zelene a ďalších záhradníckych činností.

- zamestnávateľ poskytne zamestnancovi zľavu 50% na poskytované služby, ktoré sú
predmetom činnosti podniku,
- týždeň dovolenky naviac,
- 37,5 hodinový týždenný pracovný čas,
- stravné lístky,
- poskytnutie pracovného ošatenia a OPP,
- lekárske prehliadky,
- pracovná doba : 6 : 00 -14 : 00.

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mailovú adresu: [email protected],

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

znalosť práce s krovinorezom výhodou, nie však podmienkou

EKO – podnik verejnoprospešných služieb je príspevková organizácia zriadená mestskou častou Bratislava Nové Mesto.
Zaoberá sa:
•správou a údržbou ciest 3. a 4. kategórie
•správou a údržbou verejnej zelene
•správou a údržbou takmer 50 ihrísk a športovísk
•správou a prevádzkou lanovky na Kolibe
•správou a prevádzkou tržnice na Trnavskom mýte
•správou a prevádzkou športovo – kultúrneho areálu Kuchajda
•zimnou údržbou ciest 3. a 4. kategórie ako aj chodníkov v mestskej časti

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3400986  Megjelentetés dátuma: 25.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 650,- € + príplatky a odmeny